Dostupnost:

Název obsahuje text:


Výrobci












































































Kategorie na stejné úrovni: Notebooky, PC PC doplňky PC komponenty Sítě Spotřební elektro Zábava Chytré technologie Příslušenství Různé

- Sítě MIKROTIK

Kategorie -  - Sítě

MikroTik RBD52G-5HacD2HnD-TC Duální 2,4/ 5GHz router hAP ac2 TowerCase

Dostupnost: na dotaz
BM5170001835
1 874 Kč

Popis Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Duální 2,4 a 5GHz přístupový bod standardu 802.11ac

Mikrotik 5V USB injector

Skladem
SM51700029
51 Kč

Originál Mikrotik 5V napájecí injektor pro USB (pro RB/411UAHR, RB/493G atp.). Vstup: DC Plug, 1.1MM x 3.5MM

MIKROTIK RBSXTR&R11e-LTE Outdoor jednotka SXT LTE

Skladem
AM5170006374
3 356 Kč

Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. SXT LTE je 802.11b/g/n modelem řady SXT s integrovaným kval

MIKROTIK RBwsAP-5Hac2nD Duální 2.4/ 5GHz 802.11a/ b/ g/ n/ ac Access Point

Skladem
AM5170006975
1 379 Kč

Popis Indoor duální AP pro pokrytí bezdrátovým signálem. AP pracuje ve dvou frekvencích zároveň (2.4 a 5GHz) a jeho předností je podpora nejrychlejších standa

Mikrotik R11e-LTE 2G/ 3G/ 4G/ LTE miniPCI-e modul

Skladem
SM517000551
1 994 Kč

2G/3G/4G/LTE miniPCI-e modul od výrobce Mikrotik podporující pásma 1/2/3/5/7/8/20/38/40 MHz. K nasazení s celou modelovou řadou Mikrotik routerboardů s RouterO

Mikrotik RBM33G RouterBoard

Skladem
AM5170000204
1 419 Kč

Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. RBM11G je ideální základová stanice pro stavbu vlastního ře

MikroTik RBLHGG-60ad kitr2, Wireless Wire Dish - kompletní spoj

Skladem
AM5170006925
7 741 Kč

Popis produktu Wireless Wire Dish je naprosto revoluční novinka v MikroTik sortimentu, která osloví každého, kdo vytváří spoje na středně dlouhé vzdálenosti. W

MikroTik CRS317-1G-16S+RM, Cloud Router Switch

Skladem
SM5170001985
10 202 Kč

MIKROTIK RouterBOARD Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM + L6 (800MHz, 1GB RAM, 1x GLAN, 16x SFP+) rack Technická specifikace 10/100/1000 Ethernet ports 1

MikroTik CRS112-8P-4S-IN Cloud Router Switch

Skladem
SM51700019881
4 659 Kč

Popis Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Nová řada Cloud Core Switchů pracujících na třetí sí

MikroTik RBwAPG-60ad 60GHz klientská jednotka wAP 60G

Skladem
AM5170006973
2 666 Kč

Popis Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Bezdrátový aktivní prvek nahrazující gigabitový kabe

MikroTik RBLHGG-5acD,5GHz outdoor 802.11ac 24,5dBi

Dostupnost: na dotaz
AM5170006924
2 442 Kč

Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Výkonná 24,5dBi venkovní jednotka určená k budování P-t-P s

MikroTik RBLHGR&R11e-LTE Outdoor jednotka LHG LTE

Dostupnost: na dotaz
AM5170006927
3 802 Kč

Popis produktuL HG LTE kit je zařízení sloužící pro připojení k mobilní 2G/3G/LTE síti. Nasaďte jej venku na stožár nebo na jakémkoliv dostatečně vysokém místě

MikroTik QRT-2 RouterBOARD, 17dBi, L4

Dostupnost: na dotaz
AM517000693
4 051 Kč

OVERVIEW The QRT-2 is rugged outdoor flat panel antenna, with a built in RouterBOARD. The device has a 17dBi antenna and a super high power 2Ghz wireless trans

MIKROTIK CRS328-24P-4S+RM 24-port Gigabit Cloud Router Switch

Skladem
SM51700019822
10 202 Kč

Popis Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Výkonný Cloud Core Switch s 24x Gbit PoE LAN porty a

Mikrotik RB962UiGS-5HacT2HnT,720MHz, hAP, 5xLAN

Skladem
BM5170001832
3 512 Kč

PRESENTATION VIDEO PŘEHLED Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Duální 2,4 a 5GHz přístupový

Mikrotik RBcAPGi-5acD2nD, 2,4/ 5GHz 802.11b/ g/ n/ ac AP/ HotSpot cAP ac

Skladem
AM517000020001
1 902 Kč

Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. cAP ac je designové ápéčko disponující kompletním servisem

Mikrotik RB951Ui-2nD,650MHz, hAP, 5xLAN, 2,4GHZ

Skladem
BM5170001831
1 211 Kč

PRESENTATION VIDEO Popis produktu: Mikrotik RouterBOARD RB951Ui-2nD je navržen pro vytvoření výkonného routeru a přístupového bodu pro domácnosti a kancelá

Mikrotik RB3011UiAS-RM, 1GB RAM, RouterOS L5

Skladem
RM51700019071
4 616 Kč

MIKROTIK | RB3011UiAS-RM | MikroTik RouterBOARD PŘEHLED Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. R

MikroTik Pár SingleMode SFP modulů 1.25G (80km)

Dostupnost: na dotaz
OM517000475
2 377 Kč

Pár Single Mode 1.25G SFP modulů s vysokým rozsahem provozních teplot (-40C..+85C) a dosahem až 80km: 1. modul: S-45LC80D 1.25G SM 80km TX 1490nm/ RX 1550nm, S

Mikrotik RB760iGS 880MHz,256MB RAM, 5x LAN, ROS L4

Skladem
RM5170001604
1 774 Kč

Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. RouterBOARD hEX S je malý 5-ti portový Gigabitový ethernet

MikroTik RBMetal-5SHPn RouterBOARD

Dostupnost: na dotaz
AM517000692
2 542 Kč

Mikrotik Metal 5SHPn OVERVIEW The new, completely waterproof, rugged, and super high powered RouterBOARD Metal. The serious outdoor wireless device! Fully sea

MikroTik RBSXTsqG-5acD,5GHz 802.11ac 16dBi outdoor

Skladem
AM517000683
1 497 Kč

Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Klientská jednotka vyznačující se extra příznivou cenou, ne

Mikrotik napáj.adapt.24V 4A pro RouterBOARD,Alix

Skladem
IM52607318045
439 Kč

Napájecí zdroj 24V, 4A, 96W pro Mikrotik RouterBOARD a ALIX.

MicroTik RBwAPG-60ad-AP 60GHz přístupový bod wAP 60G AP

Dostupnost: na dotaz
AM5170006974
3 378 Kč

Popis Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Bezdrátový aktivní prvek nahrazující gigabitový kabe

MikroTik pár SFP S-3553LC20D, SM, 20km, 1.25G

Dostupnost: na dotaz
OM517000463
1 879 Kč

S-3553LC20D OVERVIEW S-35/53LC20D is a pair of SFP transceivers, the S-35LC20D is a 1.25G Single Mode optical SFP module with a LC connector, T1310nm/R1550nm,

MIKROTIK RB922UAGS-5HPacT-NM 5GHz 802.11ac MIMO3x3

Dostupnost: na dotaz
AM517000639
4 283 Kč

Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Aktivní prvky standardu 802.11ac umožňují dosažení až 540Mb

MikroTik SFP modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbit

Dostupnost: na dotaz
SM517000470
769 Kč

MikroTik SFP modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbit OVERVIEW S-RJ01 is RJ45 SFP 10/100/1000M copper module, compatible with most Gigabit SFP ports available on v

MikroTik MTAO-LTE-5D-SQ,Všesměrová 5dBi LTE anténa

Skladem
AM5170006945
500 Kč

mANT LTE je všesměrová anténa designována pro nasazení v LTE pásmu. Příslušenství k LTE modelové řadě zařízení Mikrotik (wAP LTE, LtAP série). Anténa disponuje

Mikrotik napáj.adapt.12V 1A pro RouterBOARD,Alix

Skladem
IM52607318042
170 Kč

Napájecí zdroj 12V, 1A, 12W pro Mikrotik RouterBOARD a ALIX. spínaný zdrojJack konektor, vnější průměr 5.5 mm, vnitřní průměr 2 mm.

MikroTik RouterBOARD RB4011iGS+RM

Dostupnost: na dotaz
SM51700019072
5 181 Kč

Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Nový model z nové řady RouterBoardů - RB4011iGS+RM disponuj

zobrazit více ..

keywords: Sítě



eo.cz patička kontakt +420 606 622 826 patička email obchod@eo.cz patička facebook

Chci odebírat akční nabídky:

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2004-2019 EO.CZ