Obsah nákupního košíku:Celkem 0,00 Kč (0 položek)zobrazit košík »
Nacházíte se zde: Síťové prvky

Optické moduly

» Výrobci
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
» Filtr, třídění
  nejlevnější skladem akce
Obrázek Cisco X2-10GB-SR=
30 372 Kč
(25 101 Kč b.DPH)
Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v obl
Dopravné zdarma
Obrázek Cisco GLC-GE-100FX=
4 662 Kč
(3 853 Kč b.DPH)
Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v obl
Obrázek Cisco GLC-FE-100FX=
3 217 Kč
(2 659 Kč b.DPH)
Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v obl
Obrázek Allied Telesis 1000SX GBIC 550m AT-G8SX
960 Kč
(793 Kč b.DPH)
AT-G8SX-01 1000SX GBIC, 550mThe AT-G8SX offers a short-haul option to extend your network to 550m..
Obrázek NETGEAR-PGBIC Module 1000BASE-LX Fiber SFP
8 249 Kč
(6 817 Kč b.DPH)
OVERVIEWGet Gigabit Ethernet “long-reach” fiber connectivity. The ProSAFE® GBIC Module is a LC duple
Obrázek NETGEAR Mini GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP
3 919 Kč
(3 239 Kč b.DPH)
OVERVIEWGet Gigabit Ethernet “short-reach” fiber connectivity.The ProSAFE® GBIC Module is a LC duple
Obrázek Signamax 100-32MM 1G SFP optický modul MM 850nm LC, 550
316 Kč
(261 Kč b.DPH)
100-32MM 1G SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely.
Obrázek Allied Telesis 1000SX (LC) SFP MM 550m AT-SPSX
1 677 Kč
(1 386 Kč b.DPH)
Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Tel
Obrázek D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m, DEM-31
1 222 Kč
(1 010 Kč b.DPH)
Mini GBIC transceiver, 1000BaseSX (LC-Duplex) max. 550 m 1x 1000 Mbit vícevidový optický SX (LC-Dupl
Obrázek Allied Telesis 1000LX (LC) SFP 10km AT-SPLX10
2 605 Kč
(2 153 Kč b.DPH)
Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Tel
Obrázek HPE X120 1G SFP RJ45 T Transceiver
8 125 Kč
(6 715 Kč b.DPH)
HP X120 1G SFP RJ45 T Transceiver (JD089B)A small form factor pluggable (SFP) Gigabit 1000Base-T..
Obrázek Allied Telesis 100FX (LC) SFP MM 2km AT-SPFX/ 2
2 076 Kč
(1 716 Kč b.DPH)
Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Tel
Obrázek ZyXEL 1000Base-SX SFP MM Transceiver SFP-SX-D
2 016 Kč
(1 666 Kč b.DPH)
- Gigabitová rychlost a flexibilita - Možnost výměny za provozu - Kompaktní velikost a vysoká hustot
Obrázek Allied Telesis 1000X (LC) SFP 2Km AT-SPEX
2 477 Kč
(2 047 Kč b.DPH)
Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Tel
Obrázek Signamax 100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM 1310nm L
358 Kč
(296 Kč b.DPH)
100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kab
Obrázek Cisco SFP-10G-SR=  (10GBASE-SR SFP Module)
13 113 Kč
(10 837 Kč b.DPH)
The Cisco 10GBASE-SR Module supports a link length of 26m on standard Fiber Distributed Data..
Obrázek D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km, DEM-31
1 467 Kč
(1 212 Kč b.DPH)
Mini GBIC transceiver, 1000BaseLX (LC-Duplex) max. 550 m 1x 1000 Mbit jednovidový optický LX (LC-Dup
Obrázek Allied Telesis 100FX (LC) SFP SM 15km AT-SPFX/ 15
3 494 Kč
(2 888 Kč b.DPH)
Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Tel
Obrázek HPE X130 10G SFP+ LC LRM Transceiver
38 485 Kč
(31 806 Kč b.DPH)
HP X130 10G SFP+ LC LRM Transceiver (JD093B)Compatible products: • HP 9500 Switch Series • HP 5120 E
Dopravné zdarma
Obrázek HPE X130 10G SFP+ LC SR Transceiver
19 723 Kč
(16 300 Kč b.DPH)
HP X130 10G SFP+ LC SR Transceiver (JD092B)Compatible products: • HP 9500 Switch Series • HP 5120 EI
Dopravné zdarma
Obrázek Allied Telesis 1000T GBIC 100m AT-G8T
3 641 Kč
(3 009 Kč b.DPH)
Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Tel
« první ‹ předchozí   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 následující › poslední »
Vyhledávání

Nápověda Nápověda
(názvy, kódy, výrobce, kategorie)
Např.: 'repro*', 'q2612', '32gb', 'lcd monitor hdmi 22" ',
'klav* usb cz', 'hdd 1tb -seagate'
Katalog
Položek v katalogu: 178 tisíc
Kliknutím na rozbalíte kategorii


Kontaktujte nás
Telefon na EO+420 606 622 826
ICQ na EO202-476-316
Email na EOobchod@eo.cz

Pošlete nám zprávu

Zde můžete poslat dotaz obchodníkovi:


Facebook HW fórum »
Kontakt na EO.CZ