Dostupnost:

Název obsahuje text:


Výrobci














Parametry
Počet LAN portů


Barva


Optika



Provedení switche


QSFP+ (M)


Rychlost LAN max.




SFP+ (M)


Typ


Kategorie na stejné úrovni: KVM přepínačeMedia konvertoryOptické modulyPowerline

Konvertory a optika - Optické moduly


Notice: Undefined index: kosik in /www/hosting/eo.cz/www/categoryitem.php on line 4

SFP+ pasivní kabel 10Gbps 3m OEM Cisco

Dostupnost: na dotaz
OOSFPpCBL3MCISOEM
932 Kč

SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, DMI, 3m,

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps 2m OEM Cisco

Dostupnost: na dotaz
OOQSFPp2MCISOEM
2 375 Kč

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes QSFP+ sloty, DMI, 2m, Cisco komp.

SFP+ pasivní kabel 10Gbps 5m OEM Cisco

Dostupnost: na dotaz
OOSFPpCBL5MCISOEM
1 438 Kč

SFP+ pasivní kabel 10Gbps 5m OEM Cisco je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps.

SFP+ 10GBASE-LR/ LW SM 10km 1310nm LC OEM Cisco

Dostupnost: na dotaz
OOSFPpLR10CISOEM
1 386 Kč

Formát *SFP plus Typ konektoru *LC duplex Přenosová rychlost *10Gbps Přenosový protokol *10Gbps Ethernet Dosah *10km Vlnová délka *1310nm

Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR

Skladem
OHJ4859D
4 085 Kč

Differentiator 1G SFP transceiver, LC LX 10km SMF, for use with selected Aruba switches Product dimensions (H x W x D) 0.6 x 2.2 x 0.5 in Weight 0.1 lb

UBNT UF-SM-1G-S - U Fiber, SM Modul, 1G, 2-Pack

Skladem
OU526071911
734 Kč

Popis produktu UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modul

UBNT UF-MM-10G - U Fiber, MM Modul, 10G, 2-Pack

Skladem
OU526071909
1 236 Kč

UF-MM-10G je multimode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro s

MikroTik Pár SingleMode SFP modulů 1.25G (80km)

Dostupnost: na dotaz
OM517000475
2 133 Kč

Pár Single Mode 1.25G SFP modulů s vysokým rozsahem provozních teplot (-40C..+85C) a dosahem až 80km: 1. modul: S-45LC80D 1.25G SM 80km TX 1490nm/ RX 1550nm, S

Netgear 100/ 1G/ 2.5G/ 5G/ 10GBASE-T SFP+MODULE

Dostupnost: na dotaz
ON51801280202
10 197 Kč

AXM765 Convert your SFP+ ports to copper 10GBASE-T up to 30 meters NETGEAR 10 Gigabit SFP+ transceivers fit into M4200, M4300, M5300, M6100, M7100 and M7300 se

SFP+ pasivní kabel 10Gbps 1m OEM Cisco

Dostupnost: na dotaz
OOSFPpCBL1MCISOEM
761 Kč

SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, DMI, 1m,Cisco ASR komp.

NOVATRON WS-G5484/ PN00415 (OEM pro Cisco)

Dostupnost: na dotaz
ON51391PN00415
1 650 Kč

Cisco 1000BASE-SX GBIC The Cisco 1000BASE-SX GBIC (WS-G5484) operates on legacy multimode fiber (MMF) optic link spans up to 1815 feet (550 m) and on laser-opt

TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC Gb SM Module

Skladem
OT51722310
519 Kč

TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC Module Podrobnosti o produktu Chcete-li zvýšit rychlost Vaší sítě na maximum a zároveň nekupovat drahá plně osazená optická zaříze

SFP+ 10GBASE-LRM MM 220m 1310nm LC OEM Cisco

Dostupnost: na dotaz
OOSFPpLRMCISOEM
1 637 Kč

SFP+ 10GBASE-LRM MM 220m 1310nm LC OEM Cisco Form Type *SFP+ Max Data Rate *10.3125Gbps Wavelength *1310nm Max Cable Distance *220m Interface *LC duplex Optical

MikroTik pár SFP S-3553LC20D, SM, 20km, 1.25G

Skladem
OM517000463
1 687 Kč

S-3553LC20D OVERVIEW S-35/53LC20D is a pair of SFP transceivers, the S-35LC20D is a 1.25G Single Mode optical SFP module with a LC connector, T1310nm/R1550nm,

UBNT UF-RJ45-1G, 1G Metalický Modul

Skladem
OU526071913
464 Kč

Popis produktu UF-RJ45-1G je Gigabitový SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel s možností data rate 10/100/1000Mbps. Dosah modulu je 100m. M

UBNT UF-MM-1G - U Fiber, MM Modul, 1G, 2-Pack

Skladem
OU526071910
541 Kč

Popis produktu UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je

OEM 10GE SR SFP+ LC, short reach SFP for Netgear

Dostupnost: na dotaz
OO5180128021
1 758 Kč

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , Netgear komp.

SFP+ 10GBASE-ER/ EW SM 40km 1550nm LC OEM Cisco

Dostupnost: na dotaz
OOSFPpERCISOEM
6 858 Kč

odkaz na stránky výrobce: https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/transceiver-modules/datasheet-c78-733585.html

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps 1m OEM Cisco

Dostupnost: na dotaz
OOQSFPp1MCISOEM
2 120 Kč

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes QSFP+ sloty, DMI, 1m, Cisco komp.

SFP 1,25Gbps 1000BASE-SX MM 300/ 550m 850nm LC OEM

Dostupnost: na dotaz
OOSPM7100WCISOEM
382 Kč

Cisco Transceiver modul SFP 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, vlnová délka 300/550m, 850nm (VCSEL), LC dupex

SFP 1,25Gbps 1000BASE-T 100m RJ-45 OEM Cisco

Dostupnost: na dotaz
OOSFPTXCISOEM
775 Kč

SFP-TXCIS transceiver SFP, 1000Base-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, CISCO kompatibilní, 0 až 70°C, 3,3V

Cisco GLC-LH-SMD= (SFP 1000Base-LX/ LH, DOM)

Skladem
OC515528612
13 153 Kč

1000BASE-LX/LH SFP MMF / SMF Gigabit Interface Converter Rozhraní: SFP Rychlost datového přenosu (maximální): 1000 Mbit/s Konektor pro optická vlákna: LC Plug-

SFP+ tran. 10GB-LR/ LW,SM 20km,1310nm,LC,Cisco komp

Dostupnost: na dotaz
OOSFPpLR20CISOEM
1 433 Kč

SFP+ transceiver 10GB-LR/LW,SM 20km,1310nm,LC,Cisco komp Typ *SFP+ Vlákno *singlemode Kompatibilita *Cisco

QSFP+ 40GBASE-LR4 SM 10km OEM Cisco

Dostupnost: na dotaz
OOQSFPpLR4CISOEM
18 057 Kč

This QSFP+ is a transceiver module for 40Gbps and conforms to the QSFP+ MSA and IEEE 802.3ba 40GBASE-LR4 standard. It replaces four SFP+ modules and internally

D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m, DEM-311GT

Skladem
OD51202711
1 453 Kč

Mini GBIC transceiver, 1000BaseSX (LC-Duplex) max. 550 m 1x 1000 Mbit vícevidový optický SX (LC-Duplex) port, vícevidové vlákno 50/125µm až 550 m, vícevidové v

HPE X130 10G SFP+ LC ER 40km XCVR

Dostupnost: na dotaz
OHJG234A
213 049 Kč

HP X130 10G SFP+ LC ER 40km Transceiver (JG234A) Compatible products: • HP 10500 Switch Series • HP 7500 Switch Series • HP 5800 Switch Series • HP 5820 Switc

SFP 1,25Gbps 1000BASE-LX SM 10km 1310nm LC DMI Cis

Dostupnost: na dotaz
OOSPS7110WCISOEM
384 Kč

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 10km, 1310nm , LC duplex, -40 - 85°C, 3,3V, DMI, Cisco kompatibilní

ZyXEL 10G (SFP+) direct attach cable 3m DAC10G-3M

Dostupnost: na dotaz
OZ501001033
3 543 Kč

ZyXEL 10G (SFP+) direct attach cable 3m DAC10G-3M SPECIFIKACE Délka kabelu 3m Konektor 1 SFP+ Konektor 2 SFP+ Typ pohlaví Samec/samec Povrchová úp

ZyXEL 1000Base-SX SFP MM Transceiver SFP-SX-D

Skladem
OZ50100097
2 157 Kč

- Gigabitová rychlost a flexibilita - Možnost výměny za provozu - Kompaktní velikost a vysoká hustota portů - Splňuje průmyslové standardy - Standard 802.3z ,

ZyXEL 10G XFP modul, Long range (10km) XFP-LR

Dostupnost: na dotaz
OZ50100087
28 245 Kč

XFP-LR je 10Gigabitový XFP modul s dosahem až 10 km. Technická specifikace Konektor: LC Vlnová délka: 1310 nm Max. přenosová vzdálenost: 10 km Přenosová rychlo

zobrazit více ..


eo.cz kontakt +420 606 622 826 email obchod@eo.cz facebook

Chci odebírat akční nabídky:

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2004-2019 EO.CZ