Obsah nákupního košíku:Celkem 0,00 Kč (0 položek)zobrazit košík »
Nacházíte se zde: Síťové prvky

Optické moduly

» Výrobci
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
» Filtr, třídění
  nejlevnější skladem akce
Obrázek SFP+ pasivní kabel 10Gbps 5m OEM Cisco
1 441 Kč
(1 191 Kč b.DPH)
Obrázek QSFP+ pasivní kabel 40Gbps 2m OEM Cisco
2 376 Kč
(1 964 Kč b.DPH)
Obrázek MikroTik Pár SingleMode SFP modulů 1.25G (80km)
2 156 Kč
(1 782 Kč b.DPH)
Pár Single Mode 1.25G SFP modulů s vysokým rozsahem provozních teplot (-40C..+85C) a dosahem až 80km
Obrázek Netgear 100/ 1G/ 2.5G/ 5G/ 10GBASE-T SFP+MODULE
10 321 Kč
(8 530 Kč b.DPH)
AXM765Convert your SFP+ ports to copper 10GBASE-T up to 30 meters NETGEAR 10 Gigabit SFP+..
Obrázek UBNT UF-MM-10G - U Fiber, MM Modul, 10G, 2-Pack
1 248 Kč
(1 031 Kč b.DPH)
UF-MM-10G je multimode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vl
Obrázek UBNT UF-SM-1G-S - U Fiber, SM Modul, 1G, 2-Pack
742 Kč
(613 Kč b.DPH)
Popis produktuUF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s
Obrázek QSFP+ pasivní kabel 40Gbps 1m OEM Cisco
2 122 Kč
(1 754 Kč b.DPH)
Obrázek SFP 1,25Gbps 1000BASE-SX MM 300/ 550m 850nm LC OEM
382 Kč
(316 Kč b.DPH)
Cisco Transceiver modul SFP 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, vlnová délka 300/550m, 850nm (VCSEL), LC dupe
Obrázek TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC Gb SM Module
519 Kč
(429 Kč b.DPH)
TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC ModulePodrobnosti o produktu Chcete-li zvýšit rychlost Vaší sítě na maxi
Obrázek UBNT UF-RJ45-1G, 1G Metalický Modul
467 Kč
(386 Kč b.DPH)
Popis produktuUF-RJ45-1G je Gigabitový SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel s m
Obrázek Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR
4 101 Kč
(3 389 Kč b.DPH)
Differentiator1G SFP transceiver, LC LX 10km SMF, for use with selected Aruba switchesProduct..
Obrázek NOVATRON WS-G5484/ PN00415 (OEM pro Cisco)
1 665 Kč
(1 376 Kč b.DPH)
Cisco 1000BASE-SX GBICThe Cisco 1000BASE-SX GBIC (WS-G5484) operates on legacy multimode fiber..
Obrázek QSFP+ 40GBASE-LR4 SM 10km OEM Cisco
18 058 Kč
(14 924 Kč b.DPH)
Dopravné zdarma
Obrázek SFP 1,25Gbps 1000BASE-T 100m RJ-45 OEM Cisco
776 Kč
(641 Kč b.DPH)
SFP-TXCIS transceiver SFP, 1000Base-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, CISCO kompatibilní, 0 až 70°C,..
Obrázek MikroTik pár SFP S-3553LC20D, SM, 20km, 1.25G
1 705 Kč
(1 409 Kč b.DPH)
S-3553LC20DOVERVIEW S-35/53LC20D is a pair of SFP transceivers, the S-35LC20D is a 1.25G Single..
Obrázek OEM 10GE SR SFP+ LC, short reach SFP for Netgear
1 758 Kč
(1 453 Kč b.DPH)
SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC dup., DMI ,..
« první ‹ předchozí   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 následující › poslední »
Vyhledávání

Nápověda Nápověda
(názvy, kódy, výrobce, kategorie)
Např.: 'repro*', 'q2612', '32gb', 'lcd monitor hdmi 22" ',
'klav* usb cz', 'hdd 1tb -seagate'
Katalog
Položek v katalogu: 178 tisíc
Kliknutím na rozbalíte kategorii


Kontaktujte nás
Telefon na EO+420 606 622 826
ICQ na EO202-476-316
Email na EOobchod@eo.cz

Pošlete nám zprávu

Zde můžete poslat dotaz obchodníkovi:


Facebook HW fórum »
Kontakt na EO.CZ