. SítěKonvertory a optikaOptické modulyD-LINKD-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km, DEM-310GT
D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km, DEM-310GT - obrázek produktu


D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km, DEM-310GT

1 945 Kč

1 607 Kč bez DPH

Dostupnost (eshop):
skladem obnovit dostupnost
Dostupnost (prodejna):
24h od objednávky
Kód zboží: OD51202710 (DEM-310GT)
Běžná cena: 2 023 Kč (při objednání mimo eshop)

Popis produktu

Mini GBIC transceiver, 1000BaseLX (LC-Duplex) max. 10 km 1x 1000 Mbit jednovidový optický LX (LC-Duplex) port, jednovidové vlákno 9/125µm až 10 km, plný duplex, 802.3x Flow-Control, výměna za chodu.

  • LC 1000 Mbit optický LX port (standard IEEE 802.3z)
  • Plně duplexní provoz 2000Mbit
  • 802.3x podpora Flow-Control
  • Výměna za provozu
  • IEEE 802.3z
  • IEEE 802.3x Flow-Control
  • Jednovidové vlákno 9/125µm až 10 km


Produkt D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km, DEM-310GT se nachází v kategorii Optické moduly, výrobce D-LINK

Odkazy

Technické parametry


Výrobce: D-LINK
EAN: 790069248146
P/N: DEM-310GT
Záruka: 24


eo.cz patička kontakt +420 606 622 826 patička email obchod@eo.cz patička facebook

Chci odebírat akční nabídky:

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2004-2020 EO.CZ