Dostupnost:

Název obsahuje text:


Výrobci






Parametry
Počet LAN portů




POE


Optika



Provedení switche


Rychlost LAN max.



Kategorie na stejné úrovni: KVM přepínače Media konvertory Optické moduly Powerline

Konvertory a optika - Media konvertory

Allied Telesis AC Power Supply AT-CV5001AC

Dostupnost: na dotaz
MA502574422
13 832 Kč

AC Power Supply for AT-CV5001 ChassisAll 4 power cords (US, UK, AU, EU)

ATEN Konvertor RS232-RS422/ 485,obousměrný,izolovan

Dostupnost: na dotaz
MAKIC485SI
1 697 Kč

Konvertor RS232-485 obousměrný izolovaný konvertor RS232-485 obousměrný DCE/DTE možnost výběru 4linky full duplex/2linky half duplex poin to point/ mult

TP-Link MC111CS FE WDM SM 20km SC 1550nmTX/ 1310nmRX Media Conv.

Dostupnost: na dotaz
MT51722303
830 Kč

TP-Link MC111CS WDM Fast Ethernet Media Converter PŘEHLED Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fa

TP-Link MC220L Gigabit SFP-Ethernet Media Converter

Skladem
MT51722307
570 Kč

Gigabitový média konvertor sítě Ethernet MC220L PŘEHLED MC220L je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-SX/LX/LH na metalické ve

Allied Telesis MMCR18 Multi-Region AC PSU

Dostupnost: na dotaz
MA50252014
5 083 Kč

Zdroj pro AT-MMCR18-60

Allied Telesis media convertor chassis MMCR18-60

Dostupnost: na dotaz
MA50252013
17 248 Kč

18-Slot Chassis for MMC2xxx Media Converters, one AC Multi-Region PSU odkaz na stránky výrobce https://www.alliedtelesis.com/sites/default/files/at_mmcr18_ch

Allied Telesis SC media conv.MM 2km AT-MC102XL

Dostupnost: na dotaz
MA50251113
3 555 Kč

Features of the AT-MC102XL (v4) Half & Full Duplex operation Transparent to 802.1Q packets Rack-mountable using optional AT-MCR12, AT-TRAY4 or AT-TRAY

Allied Telesis SNMP management module AT-MCF2000M

Dostupnost: na dotaz
MA502520575
9 690 Kč

AT-MCF2000MSNMP Management module for the AT-MCF2000 & AT-MCF2300 Modular Media Converter Chassis

Allied Telesis PC2000/ SC-60 PoE+ Switching Media Converter

Dostupnost: na dotaz
MA502545614
10 482 Kč

Two-port Gigabit Speed/Media Converting Switch with PoE, 1000T POE+ to 1000SX(SC) Media Converter, Multi-Region AC adapter (US/JP, UK, AU, EU) odkaz na stránk

Allied 12xFE->100FX LC blade SM15km AT-MCF2012LC/ 1

Dostupnost: na dotaz
MA502520582
72 608 Kč

AT-MCF2012LC/1 12 channel 10/100BaseTX to 100FX (Single-mode fiber 15km) media blade for the AT-MCF2000 & AT-MCF2300 chassis.

Allied Telesis AT-MMC200/ ST

Dostupnost: na dotaz
MA502511683
5 280 Kč

Mini Media Converter 10/100T to 100BASE-FX MM, ST connector

TP-Link MC210CS Gb SM 15km 1310nm SC Media Converter

Skladem
MT51722306
1 020 Kč

TP-Link MC210CS Gigabit Ethernet Media Converter PŘEHLED Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 802.3z Umožňuje konfiguraci přepínače vynuceného/automati

Allied Telesis mount kit for 1xMC AT-TRAY1

Dostupnost: na dotaz
MA50251001
935 Kč

Features of the AT-TRAY1 Simple rack mount chassis for standalone media converters Holds one Media converter

Allied Telesis AT-PWR4

Dostupnost: na dotaz
MA50252015
5 241 Kč

Redundantní 80W zdroj pro šasi (AT-MCR12), AT-PWR4.

Allied Telesis AT-DMC1000/ LC

Dostupnost: na dotaz
MA502511685
7 775 Kč

Počítačová síť Rychlost datového přenosu (maximální) 1000 Mbit/s Vstupní rozhraní převodníku 1000Base-T Výstupní rozhraní převodníku 1000Base-SX Přenosová rych

Allied Telesis AT-IMC1000TP/ SFP-80

Dostupnost: na dotaz
MA502511924
18 282 Kč

AT-IMC1000TP/SFP 2-PORT GIGABIT ETHERNET PoE+ INDUSTRIAL MEDIA CONVERTER OVERVIEW The AT-IMC1000TP/SFP industrial switch is designed to extend the distance of

Allied Telesis 10/ 100 15km SC WDM AT-FS238B/ 1

Dostupnost: na dotaz
MA50250328
7 349 Kč

Features of the AT-FS238 Half & Full Duplex operation, on both fibre and copper ports Transparent to 802.1Q packets Internal 2K MAC address table Ra

Allied Telesis AC power supply AT-MCF2000AC

Dostupnost: na dotaz
MA502520572
13 243 Kč

AT-MCF2000AC Hot Swappable AC power supply unit for the AT-MCF2000 chassis. Four power cords (EU, UK, US, AU included) odkaz na stránky výrobce https://www.a

Allied Telesis 10/ 100 SC media konvert.AT-MC116XL

Dostupnost: na dotaz
MA50251131
5 123 Kč

Media konvertor - převod z 10/100Base-TX na 10/100Base-SX (SC konektory, MM vlákno, dosah 300m) Features of the AT-MC116XL Half- & full-duplex operation

TP-Link MC112CS FE WDM SM 20km SC 1310nmTX/ 1550nmRX Media Conv.

Skladem
MT51722304
830 Kč

TP-Link MC112CS WDM Fast Ethernet Media Converter PŘEHLED Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fa

10/ 100to100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter

Dostupnost: na dotaz
MD51202804
4 025 Kč

10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter UTP to Singlemode Fiber Media Converter SC Fiber connector Half-/Full-Duplex Distance up to 15km I

PremiumCord Konvertor USB->RJ45 10/ 100

Skladem
MAKT99KUETHERNET2
301 Kč

Konvertor USB2.0 na RJ45 10/100 MBIT, Fast Ethernet Adapter, zařízení umožní připojit počítač s USB2.0 portem do sítě ethernet RJ-45. Zařízení je vhodné napřík

10/ 100to100BaseFX (SC) Multimode Media Converter

Dostupnost: na dotaz
MD51202803
2 282 Kč

D-Link nabízí řadu Fast Ethernet konvertorů, s jejichž pomocí mohou být navzájem přizpůsobeny různé kabeláže v rámci jedné sítě, aby z ní bylo možné vytvořit j

TP-Link MC200CM Gb MM 550m 850nm SC Media Converter

Skladem
MT51722305
1 020 Kč

TP-Link MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter PŘEHLED Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 802.3z Umožňuje konfiguraci přepínače vynuceného/automati

TP-Link MC110CS FE 20km SM 1310nm SC Media Conv.

Skladem
MT51722302
830 Kč

TP-Link MC110CS Fast Ethernet Media Converter PŘEHLED Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault

TP-Link MC100CM FE 2km MM 1310nm SC Media Convert.

Skladem
MT51722301
830 Kč

TP-Link MC100CM Fast Ethernet Media Converter PŘEHLED Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault

Allied Telesis AT-WLMT-010 10ks pack

Dostupnost: na dotaz
MA502510031
3 941 Kč

AT-WLMT-010 10 pack Wall Mount Bracket for one unmanaged, standalone Media or Bridging Media Converter Allows standalone Media Converters and Rate Converters

ATEN konvertor RS232-RS422/ 485, obousměrný

Dostupnost: na dotaz
MAKIC485S
1 113 Kč

Konvertor RS232-485 obousměrný - konvertor RS232-485 obousměrný - DCE/DTE možnost výběru - 4linky full duplex/2linky half duplex - poin to point/ multipoint za

Allied Telesis mount kit 19" for 4xMC AT-TRAY4

Dostupnost: na dotaz
MA50251002
1 952 Kč

AT-TRAY4 19” Rack Mount Kit for up to 4 independently-operating unmanaged, standalone Media or Bridging Media Converters

Allied Telesis AT-MMC2000/ SP

Dostupnost: na dotaz
MA502511682
7 002 Kč

MMC2000/SP Gigabit Ethernet to SFP Mini Media and Rate Converter Odkaz na web výrobce: http://www.alliedtelesis.com/products/media-converters/mmc2000sp Thi

zobrazit více ..


eo.cz kontakt +420 606 622 826 email obchod@eo.cz facebook

Chci odebírat akční nabídky:

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2004-2019 EO.CZ