EO.CZ
Dostupnost:
Pouze skladem
Název obsahuje text:


Výrobci
+


















Nacházíte se v beta verzi e-shopu. Vyhledávání podle parametru připravujeme..

Konvertory a optika


Notice: Undefined index: kosik in /www/hosting/eo.cz/www/categoryitem.php on line 4

Retail!ASUS PL-N12 KIT 300Mbps AV500 Wi-Fi Powerline Ext(2ks)

Skladem
HA52622007342
1 891 Kč

PL-N12 KIT

ATEN 8x8 port matrix video switch, 8xPC - 8x mon.

Dostupnost: na dotaz
PAKVM0808
27 139 Kč

ATEN 8x8 port matrix video switch, 8xPC - 8x monitor (8 vstupů-8 výstupů) Přepínač Aten VanCryst VM0808 8x8 umožní připojit 8 zdrojů signálů VGA a přepínat je

ATEN 8 port HDMI rozbočovač po Cat 5e

Dostupnost: na dotaz
PAKVS1808T
13 644 Kč

ATEN 8 port HDMI rozbočovač po Cat 5e kabelu, RS-232 Rozbočovač Aten VS-1808T je nejrychlejším a nejefektivnějším způsobem jak dostat HDMI multimediální obsah

Allied Telesis AC Power Supply AT-CV5001AC

Dostupnost: na dotaz
MA502574422
12 826 Kč

AC Power Supply for AT-CV5001 ChassisAll 4 power cords (US, UK, AU, EU)

TP-Link TL-WPA4220 N300 Powerline Extender

Skladem
HT517224887
999 Kč

TP-Link TL-WPA4220 N300 Powerline Extender OVERVIEW One Touch Super Range Extension - Wi-Fi Clone Button simplifies your Wi-Fi configuration and helps build

TP-Link TL-PA4010 600Mbps Powerline Starter Kit

Skladem
HT517224852
999 Kč

TP-LINK TL-PA4010KIT AV500 nano powerline adaptér startovní sada PŘEHLED Startovní kit AV500 Adaptérů TP-LINK TL-PA4010KIT využívá vašich stávajících domácích

ATEN Video rozbočovač 1 PC - 2 DVI + audio

Skladem
PAKVS162
3 027 Kč

DVI video rozbočovač Aten VS-162 rozbočí signál z jednoho DVI výstupu na dva kompatibilní s DVI-Digital a DVI-Analog vstup a výstup pro reproduktory kas

ATEN Konvertor RS232-RS422/ 485,obousměrný,izolovan

Dostupnost: na dotaz
MAKIC485SI
1 697 Kč

Konvertor RS232-485 obousměrný izolovaný konvertor RS232-485 obousměrný DCE/DTE možnost výběru 4linky full duplex/2linky half duplex poin to point/ mult

SFP+ pasivní kabel 10Gbps 3m OEM Cisco

Dostupnost: na dotaz
OOSFPpCBL3MCISOEM
932 Kč

SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, DMI, 3m,

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps 2m OEM Cisco

Dostupnost: na dotaz
OOQSFPp2MCISOEM
2 375 Kč

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes QSFP+ sloty, DMI, 2m, Cisco komp.

SFP+ pasivní kabel 10Gbps 5m OEM Cisco

Dostupnost: na dotaz
OOSFPpCBL5MCISOEM
1 438 Kč

SFP+ pasivní kabel 10Gbps 5m OEM Cisco je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps.

SFP+ 10GBASE-LR/ LW SM 10km 1310nm LC OEM Cisco

Dostupnost: na dotaz
OOSFPpLR10CISOEM
1 386 Kč

Formát *SFP plus Typ konektoru *LC duplex Přenosová rychlost *10Gbps Přenosový protokol *10Gbps Ethernet Dosah *10km Vlnová délka *1310nm

Zdroj 5VDC pro Adder KVM

Dostupnost: na dotaz
PAKPSU5V25A
1 146 Kč

Napájecí zdroj pro kompatibilní KVM ADDER.

AdderLink X100 extender, PS2

Dostupnost: na dotaz
PAKX100PS2
7 788 Kč

CATx extendery AdderLink X100 umožňují pracovat z počítačem nebo KVM přepínačem na vzdálenost 100 metrů po běžném UTP kabelu. Extender přenáší klávesnici, moni

TP-Link TL-WPA8630KIT 1350Mbps Powerline kit

Skladem
HT5172248892
3 999 Kč

AV1200 Gigabit Powerline ac Wi-Fi Kit TL-WPA8630 KIT Dvoupásmová Wi-Fi AC1350 (Ver.2.0) - dodává kombinovanérychlosti až 1200Mbit/s, čímž zajišťuje rychlo

NETGEAR Powerline 1000, PL1000

Skladem
HN5180148992
1 203 Kč

OVERVIEW Extend Your Wired Network at 1000 Mbps Speeds Extend your wired Internet access to any room in your house using your existing electrical wiring. J

ATEN HDMI Matrix přepínač, 8 vstup. na 8 výstupů

Dostupnost: na dotaz
PAKVM0808HA
41 543 Kč

ATEN 8x8 port 4K HDMI matrix přepínač, přenos na větší vzdálenosti do 15m Umožní připojit 8 HDMI zdrojů k 8 HDMI zobrazovačům v jakékoliv kombinaci vstupů/výst

NETGEAR Powerline 1200, PLP1200

Dostupnost: na dotaz
HN5180148990
2 136 Kč

OVERVIEW Powerful Gigabit Wired Connection Use your existing electrical wiring to extend your Internet access to any room in your house. Just plug the Powe

D-Link COVR-2202 AC2200 Tri-Band Whole Home Mesh Wi-Fi System (2-Pack)

Skladem
HD512011119
8 303 Kč

AC2200 Tri-Band Whole Home Mesh Wi-Fi System (2-Pack) - AC2200 Tri-Band Whole Home Mesh Wi-Fi System (2-Pack) - Dedicated 5Tri-Band backhaul - Two 10/100/1000M

Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR

Skladem
OHJ4859D
4 085 Kč

Differentiator 1G SFP transceiver, LC LX 10km SMF, for use with selected Aruba switches Product dimensions (H x W x D) 0.6 x 2.2 x 0.5 in Weight 0.1 lb

NETGEAR PowerLINE1000, PLW1000

Skladem
HN5180148993
2 136 Kč

PLW1000 Powerline nové generace s Wi-Fi připojením o rychlosti až 1 Gb/s Odkaz na web výrobce: Funkce PLW1000 umožňuje používat stávající elektrické ved

UBNT UF-SM-1G-S - U Fiber, SM Modul, 1G, 2-Pack

Skladem
OU526071911
737 Kč

Popis produktu UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modul

UBNT UF-MM-10G - U Fiber, MM Modul, 10G, 2-Pack

Skladem
OU526071909
1 239 Kč

UF-MM-10G je multimode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro s

TP-Link TL-PA4010P 600Mbps Powerline Starter Kit

Skladem
HT517224853
1 300 Kč

PŘEHLED TL-PA4010PKIT přemění vaši stávající elektrickou síť na vysokorychlostní internetovou síť bez nutnosti dalších kabelů či vrtání. Není potřeba žádné ko

TP-Link TL-PA7010 1G Powerlinke Twin Pack

Skladem
HT5172248891016
1 300 Kč

AV1000 Gigabit Powerline Starter Kit, TL-PA7010 KIT Vyhovuje standardu HomePlug AV2 a nabízí vysokorychlostní přenos dat až 1000 Mbit/s, podporuje všechny vaš

ATEN Video rozbočovač 1 PC - 2 VGA 250Mhz

Dostupnost: na dotaz
PAKVS102
1 163 Kč

Video rozbočovač 1 PC - 2 VGA Aten VS-102 signalizace stavu pomocí LED šířka videopásma 250Mhz, až 1920x1440 70Hz VGA, SVGA, Multisync zesiluje VGA sign

MikroTik Pár SingleMode SFP modulů 1.25G (80km)

Dostupnost: na dotaz
OM517000475
2 156 Kč

Pár Single Mode 1.25G SFP modulů s vysokým rozsahem provozních teplot (-40C..+85C) a dosahem až 80km: 1. modul: S-45LC80D 1.25G SM 80km TX 1490nm/ RX 1550nm, S

ATEN 17" šuplík do racku, 8x KVM,USB+PS/ 2,touchpad

Dostupnost: na dotaz
PAKCL1008MA
25 596 Kč

Elektronický přepínač (KVM) s LCD 17", 8xPC - 1x VGA + 1x KLÁVESNICE + 1x MYŠ vestavěný LCD 17" + klávesnice rozlišení LCD až 1280x1024@75 možnost připoji

Netgear 100/ 1G/ 2.5G/ 5G/ 10GBASE-T SFP+MODULE

Dostupnost: na dotaz
ON51801280202
10 201 Kč

AXM765 Convert your SFP+ ports to copper 10GBASE-T up to 30 meters NETGEAR 10 Gigabit SFP+ transceivers fit into M4200, M4300, M5300, M6100, M7100 and M7300 se

ATEN Video rozbočovač 1 PC - 4 DVI + audio

Dostupnost: na dotaz
PAKVS164
3 981 Kč

DVI video rozbočovač Aten VS-164 rozbočí signál z jednoho DVI výstupu na čtyři kompatibilní s DVI-Digital a DVI-Analog vstup a výstup pro reproduktory k

zobrazit více ..
eo.cz kontakt +420 606 622 826 email obchod@eo.cz facebook
Chci odebírat akční nabídky:

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2004-2019 EO.CZ