Dostupnost:

Název obsahuje text:


Výrobci























Zobrazit více ..

Parametry
Počet LAN portů







POE



DP






Fanless switch



HDMI









Konektor DisplayPort



Konektor HDMI



Optika



Počet QSFP portů


Počet QSFP+ portů


Počet QSFP56/ QSFP28


Počet SFP portů




Počet SFP+ portů



Počet SFP28 portů



Počet WAN portů


Provedení switche




Rychlost LAN max.





Verze HDMI







Konvertory a optika

Kategorie - Konvertory a optika

TP-Link TL-PA4010 600Mbps Powerline Starter Kit (2ks)

Dostupnost: na dotaz
HT517224852
1 068 Kč

TP-LINK TL-PA4010KIT AV500 nano powerline adaptér startovní sada PŘEHLED Startovní kit AV500 Adaptérů TP-LINK TL-PA4010KIT využívá vašich stávajících domácích

Ubiquiti UACC-OM-MM-10G-D-2 -MM Module, 10G, 2-pack

Skladem
OU5260719091
1 188 Kč

UACC-OM-MM-10G-D-2 je multi mode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vh

OEM X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver

Dostupnost: na dotaz
OOJ9152AOEM
5 831 Kč

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM. Data transfer rate (max): 10000 Mbit/s. Connectivity technology: Wired. Maximum transfer distance: 220 m, Wave

Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR

Skladem
OHJ4859D
6 873 Kč

Differentiator 1G SFP transceiver, LC LX 10km SMF, for use with selected Aruba switches Product dimensions (H x W x D) 0.6 x 2.2 x 0.5 in Weight 0.1 lb

AdderLink X100 extender, PS2

Dostupnost: na dotaz
PAKX100PS2
9 722 Kč

CATx extendery AdderLink X100 umožňují pracovat z počítačem nebo KVM přepínačem na vzdálenost 100 metrů po běžném UTP kabelu. Extender přenáší klávesnici, moni

ATEN 8 port HDMI rozbočovač po Cat 5e

Dostupnost: na dotaz
PAKVS1808T
13 712 Kč

ATEN 8 port HDMI rozbočovač po Cat 5e kabelu, RS-232 Rozbočovač Aten VS-1808T je nejrychlejším a nejefektivnějším způsobem jak dostat HDMI multimediální obsah

TP-Link TL-PA4010P 600Mbps Powerline Starter Kit (2ks)

Dostupnost: na dotaz
HT517224853
1 441 Kč

PŘEHLED TL-PA4010PKIT přemění vaši stávající elektrickou síť na vysokorychlostní internetovou síť bez nutnosti dalších kabelů či vrtání. Není potřeba žádné ko

TP-Link TL-WPA4220 N300 Powerline Extender

Dostupnost: na dotaz
HT517224887
1 008 Kč

TP-Link TL-WPA4220 N300 Powerline Extender OVERVIEW One Touch Super Range Extension - Wi-Fi Clone Button simplifies your Wi-Fi configuration and helps build

TP-Link MC220L Gigabit SFP-Ethernet Media Converter

Skladem
MT51722307
554 Kč

Gigabitový média konvertor sítě Ethernet MC220L PŘEHLED MC220L je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-SX/LX/LH na metalické ve

ATEN Konvertor RS232-RS422/ 485,obousměrný,izolovan

Dostupnost: na dotaz
MAKIC485SI
2 168 Kč

Konvertor RS232-485 obousměrný izolovaný konvertor RS232-485 obousměrný DCE/DTE možnost výběru 4linky full duplex/2linky half duplex poin to point/ mult

ATEN Video rozbočovač 1 PC - 2 DVI + audio

Dostupnost: na dotaz
PAKVS162
2 989 Kč

DVI video rozbočovač Aten VS-162 rozbočí signál z jednoho DVI výstupu na dva kompatibilní s DVI-Digital a DVI-Analog vstup a výstup pro reproduktory kas

ZyXEL 1000Base-LX SFP SM Transceiver SFP-LX-10-D

Dostupnost: na dotaz
OZ50100098
3 226 Kč

Rodina transceiverů Small Form-factor Pluggable (SFP) od firmy ZyXEL přináší vysoký výkon a flexibilitu. Nabízí plně duplexní ethernetové porty s gigabitovou r

AdderLink X100 extender, USB, audio

Dostupnost: na dotaz
PAKX100AUSB
11 251 Kč

CATx extendery AdderLink X100 umožňují pracovat z počítačem nebo KVM přepínačem na vzdálenost 100 metrů po běžném UTP kabelu. Extender přenáší klávesnici, moni

MikroTik pár SFP S-3553LC20D, SM, 20km, 1.25G, 1x LC

Dostupnost: na dotaz
OM517000463
1 622 Kč

Popis produktu WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměn

NETGEAR PowerLINE1000, PLW1000

Skladem
HN5180148993
2 744 Kč

PLW1000 Powerline nové generace s Wi-Fi připojením o rychlosti až 1 Gb/s Odkaz na web výrobce: Funkce PLW1000 umožňuje používat stávající elektrické ved

ATEN Video rozbočovač 1 PC - 4 DVI + audio

Dostupnost: na dotaz
PAKVS164
4 038 Kč

DVI video rozbočovač Aten VS-164 rozbočí signál z jednoho DVI výstupu na čtyři kompatibilní s DVI-Digital a DVI-Analog vstup a výstup pro reproduktory k

TP-Link MC111CS FE WDM SM 20km SC 1550nmTX/ 1310nmRX Media Conv.

Skladem
MT51722303
816 Kč

TP-Link MC111CS WDM Fast Ethernet Media Converter PŘEHLED Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fa

TP-Link TL-WPA4220 Kit WiFi N300 Powerline Extend.Kit (2ks)

Dostupnost: na dotaz
HT517224888
1 683 Kč

TP-LINK TL-WPA4220KIT Startovní sada s bezdrátovým powerline opakovačem AV500 s rychlostí 300 Mbit/s PŘEHLED Startovní sada TP-LINK TL-WPA4220 KIT rozšíří vaš

ATEN Video rozbočovač 1 PC - 4 DVI Dual Link+audio

Dostupnost: na dotaz
PAKVS174
9 714 Kč

ATEN Video rozbočovač 1 PC - 4 DVI Dual Link + audio Ideální zařízení pro Vaši domácí prezentaci - např. rozbočení videosignálu z grafické karty na monitory a

SFP+ pasivní kabel 10Gbps 3m OEM Cisco

Dostupnost: na dotaz
OOSFPpCBL3MCISOEM
894 Kč

SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, DMI, 3m,

Allied Telesis SC media conv.MM 2km AT-MC102XL

Dostupnost: na dotaz
MA50251113
5 900 Kč

Features of the AT-MC102XL (v4) Half & Full Duplex operation Transparent to 802.1Q packets Rack-mountable using optional AT-MCR12, AT-TRAY4 or AT-TRAY

TP-Link TL-SM311LS SFP Gb 20km Single-Mode Module

Skladem
OT51722310
473 Kč

TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC Module Podrobnosti o produktu Chcete-li zvýšit rychlost Vaší sítě na maximum a zároveň nekupovat drahá plně osazená optická zaříze

MikroTik Pár SingleMode SFP modulů 1.25G (80km)

Dostupnost: na dotaz
OM517000475
2 052 Kč

Pár Single Mode 1.25G SFP modulů s vysokým rozsahem provozních teplot (-40C..+85C) a dosahem až 80km: 1. modul: S-45LC80D 1.25G SM 80km TX 1490nm/ RX 1550nm, S

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps 2m OEM Cisco

Dostupnost: na dotaz
OOQSFPp2MCISOEM
2 375 Kč

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes QSFP+ sloty, DMI, 2m, Cisco komp.

SFP+ 10GBASE-LR/ LW SM 10km 1310nm LC OEM Cisco

Dostupnost: na dotaz
OOSFPpLR10CISOEM
755 Kč

Formát *SFP plus Typ konektoru *LC duplex Přenosová rychlost *10Gbps Přenosový protokol *10Gbps Ethernet Dosah *10km Vlnová délka *1310nm

Netgear 100/ 1G/ 2.5G/ 5G/ 10GBASE-T SFP+MODULE

Dostupnost: na dotaz
ON51801280202
9 872 Kč

AXM765 Convert your SFP+ ports to copper 10GBASE-T up to 30 meters NETGEAR 10 Gigabit SFP+ transceivers fit into M4200, M4300, M5300, M6100, M7100 and M7300 se

SFP 1,25Gbps 1000BASE-LX SM 10km 1310nm LC DMI Cis

Dostupnost: na dotaz
OOSPS7110WCISOEM
368 Kč

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 10km, 1310nm , LC duplex, -40 - 85°C, 3,3V, DMI, Cisco kompatibilní

TP-Link MC210CS Gb SM 15km 1310nm SC Media Converter

Skladem
MT51722306
987 Kč

TP-Link MC210CS Gigabit Ethernet Media Converter PŘEHLED Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 802.3z Umožňuje konfiguraci přepínače vynuceného/automati

SFP+ pasivní kabel 10Gbps 5m OEM Cisco

Dostupnost: na dotaz
OOSFPpCBL5MCISOEM
1 381 Kč

SFP+ pasivní kabel 10Gbps 5m OEM Cisco je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps.

Allied Telesis media convertor chassis MMCR18-60

Dostupnost: na dotaz
MA50252013
23 974 Kč

18-Slot Chassis for MMC2xxx Media Converters, one AC Multi-Region PSU odkaz na stránky výrobce https://www.alliedtelesis.com/sites/default/files/at_mmcr18_ch

zobrazit více ..

keywords: Konvertory a optika



 

Copyright © 2004-2023 EO.CZ