. SítěKonvertory a optikaMedia konvertoryD-LINKD-Link DMC-G01LC 10/ 100/ 1000 to SFP Media Converter
D-Link DMC-G01LC 10/ 100/ 1000 to SFP Media Converter - obrázek produktu
D-Link DMC-G01LC 10/ 100/ 1000 to SFP Media Converter - obrázek č. 1 D-Link DMC-G01LC 10/ 100/ 1000 to SFP Media Converter - obrázek č. 2


D-Link DMC-G01LC 10/ 100/ 1000 to SFP Media Converter

883 Kč

730 Kč bez DPH

Dostupnost (eshop):
na dotaz obnovit dostupnost
Dostupnost (prodejna):
na dotaz
Kód zboží: MD51202812 (DMC-G01LC/E)
Běžná cena: 954 Kč (při objednání mimo eshop)

Popis produktu

DMC-G01LC/E

D-Link DMC-G01LC 10/100/1000 to SFP Media Converter

Popis

D-Link DMC-G01LC je media konvertor pro převod metalického Ethernet rozhraní na optická vlákna, což umožňuje rychlé spojení na velké vzdálenosti. Metalické rozhraní 10/100/1000Base-T RJ-45 automaticky vyjednává rychlosti 10Mb/s, 100Mb/s nebo 1000Mb/s dle typu připojeného zařízení, podporuje automatické přepínání MDI/MIDX, half/ful duplex provoz při 10/100 Mb/s rychlostech a full duplex provoz při 1000Mb/s. Optická strana konvertoru DMC-G01LC využívá 100/1000 SFP port pro maximální flexibilitu. Pomocí příslušného SFP transceiveru (zakoupeného samostatně) může podporovat vícevidové (multi-mode) nebo jednovidové (single-mode) vlákno, různé vlnové délky a rychlosti buď 100 Mb/s nebo 1000 Mb/s.
DMC-G01LC podporuje standardní technologie, jako např. 802.3u. 802.3x a 802.3ab. Jedná se o zařízení typu plug&play, bez nutnosti nastavování. Instalace je velmi snadná - položte konvertor na poličku, připojte externí napájecí 5V DC adaptér (součástí dodávky), vložte SFP transceiver, připojte kabely a můžete začít konverzi.

Specifikace:

  • Stand-alone Gigabit Media Converter
  • 10/100/100M RJ-45 port
  • 100/1000M SFP port
  • IEEE 802.3u
  • IEEE 802.3x
  • IEEE 802.3ab
  • Auto-Negotiation for each port
  • Full-Duplex operation at 1000 Mbps
  • Half/Full-Duplex operation at 10/100 Mbps
  • Back pressure at Half-Duplex operation
  • Auto MDI/MDIX
  • Wire speed reception and transmission
  • Supports Jumbo frames up to 9216 bytes at 1000 Mbps
  • LLR (Link Loss Return)
  • LLCF (Link Loss Carry Forward)
  • Maximum Forwarding Rate: 14880 pps @ 10 Mbps, 148800 pps @ 100 Mbps, 1488000 pps @ 1000 Mbps
  • Forwarding mode Cut-Through
  • Packet Buffer Memory 256 Kbits
  • Switching Capacity 2 Gbps
  • External Power Adapter 5V/1A included
  • Power Consumption (Max.) at 240 V AC: DC 2,34 W; AC 3,46 W
  • Power Consumption (Standby) at 240 V AC: DC 1,49 W; AC 2,06 W
  • Heat Dissipation: 11,81 BTU/h (Max); 7,75 BTU/h (Standby)
  • Dimensions (L x W x H): 95 x 70 x 25mm
  • MTBF: 506711 hours
  • Operation Temperature: 0°C to 50 °C
  • Storage Temperature: -10°C to 70 °C
  • Operating Humidity: 10% to 90%
  • Storage Humidity: 5% to 90%

Volitelné SFP transceivery*

  • DEM-211 - 100BASE-FX Multimode Fiber SFP Transceiver, 1310nm
  • DEM-310GT - 1000BASE-LX Singlemode Fiber SFP Transceiver, 1310nm
  • DEM-311GT - 1000BASE-SX Multimode Fiber SFP Transceiver, 850nm
  • DGS-712 - 1000BASE-T Copper SFP Transceiver

Tyto transceivery D-Link byly testovány s tímto konvertorem DMC-G01LC pro interoperabilitu. Kompatibilita s jinými transceivery jiných výrobců nebyla testována a není zaručena. Použití transceiverů třetích stran je na vlastní nebezpečí.

Tento konvertor je stand-alone, nelze použít v chassis DMC-1000.



Produkt D-Link DMC-G01LC 10/ 100/ 1000 to SFP Media Converter se nachází v kategorii Media konvertory, výrobce D-LINK

Odkazy

Technické parametry

Rychlost LAN max.: 1000 Mbps
Optika: Ano
Počet LAN portů: 1

Výrobce: D-LINK
EAN: 790069415982
P/N: DMC-G01LC/E
Záruka: 24



eo.cz patička kontakt +420 606 622 826 patička email obchod@eo.cz patička facebook

Chci odebírat akční nabídky:

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2004-2020 EO.CZ