Dostupnost:

Název obsahuje text:


Výrobci

















Parametry
Délka optického patch kabelu










Stínění kabelů



Typ stínění kabelu








bez konektoru



E2000



FC (M)



Kategorie kabelů





LC (M)




MPO (F)


MPO (P)



MTRJ (M)



Ochrana konektoru kabelů



Optický patch kabel






Provedení 19" rozvaděče


QSFP (M)


QSFP+ (M)


RJ-11 (M)


RJ-45 (F)


RJ-45 (M)



SC (M)




SC/APC (M)



SFP+ (M)


ST (M)




Šířka rozvaděče (mm)


Toslink (M)


Typ


Kategorie na stejné úrovni: Distribuce napájení PDU Kabely Redukce Rozvaděče, rack

Síťové prvky pasivní - Kabely

Kategorie - Síťové prvky pasivní - Kabely

GEMBIRD Eth Patch kabel cat5e UTP 1m - PP12-1M

Skladem
MG29601031903
23 Kč

Eth Patch kabel c5e UTP 1m - PP12-1M

GEMBIRD Eth Patch kabel cat5e UTP 3m - PP12-3M

Skladem
MG29601031905
37 Kč

Eth Patch kabel c5e UTP 3m - PP12-3M

GEMBIRD Eth Patch kabel cat5e UTP 5m - PP12-5M

Skladem
MG29601031906
48 Kč

Eth Patch kabel c5e UTP 5m - PP12-5M

DATACOM Patchkabel 2m , UTP , Cat5e , RJ45, šedý

Skladem
MD502710012
31 Kč

Patchkabel 2m , UTP , Cat5e , RJ45, šedý PŘEHLED Patch kabel UTP lanko cat.5e se dvěma konektory RJ45, pro propojování počítačových sítí (např. pro spojení PC

GEMBIRD Eth Patch kabel cat5e UTP 2m - PP12-2M

Skladem
MG29601031904
31 Kč

Eth Patch kabel c5e UTP 2m - PP12-2M

4World Patch kabel RJ45 Cat5e UTP 0.5m Gray

Skladem
M4987026134
15 Kč

4World Patch kabel RJ45 Cat5e UTP 0.5m Gray FTP/STP Category 5e 4 páry vodiče Nestíněný 1x RJ45 1x RJ45 PVC Délka 0.5m Šedý

GEMBIRD Eth Patch kabel cat5e UTP 10m - PP12-10M

Skladem
MG29601031908
87 Kč

Eth Patch kabel c5e UTP 10m - PP12-10M

DATACOM Patchkabel 7m , UTP , Cat5e , RJ45, šedý

Skladem
MD502710032
79 Kč

Patchkabel 7m , UTP , Cat5e , RJ45, šedý. cca patch kabel (copper clad aluminium)

GEMBIRD Eth Patch kabel cat5e UTP 30m - PP12-30M

Skladem
MG29601031911
277 Kč

Eth Patch kabel c5e UTP 30m - PP12-30M

GEMBIRD Eth Patch kabel cat5e UTP 15m - PP12-15M

Skladem
MG29601031909
110 Kč

Eth Patch kabel c5e UTP 15m - PP12-15M

ISOPROPYLALKOHOL 1 litr

Skladem
OO502710932852
499 Kč

ISOPROPYLALKOHOL 1 litr koncentrace: 99% Bezbarvá lehce vznětlivá hořlavá kapalina. Díky svým fyzikálním a chemickým vlastnostem je tento produkt vhodný

GEMBIRD Eth kabel UTP drát CCA cat5e 305m

Skladem
MG296010320430
1 005 Kč

Nestíněný LAN kabel s kroucenou dvojlinkou Kategorie: 5E Materiál vodiče: AWG24 pevný CCA (měď-plášť-hliník) Délka: 305 m Barva: šedá

DATACOM Patchkabel 20m , UTP , Cat5e , RJ45, šedý

Skladem
MD5027100413
161 Kč

Patchkabel 20m , UTP , Cat5e , RJ45, šedý. cca patch kabel (copper clad aluminium)

GEMBIRD Eth Patch kabel cat5e UTP 0,5m - PP12-0.5M

Skladem
MG29601031902
19 Kč

Eth Patch kabel c5e UTP 0,5m - PP12-0.5M

GEMBIRD Eth Patch kabel cat5e UTP 0,25m

Skladem
MG296010319010
17 Kč

PP12-0.5M Patch cord cat. 5E molded strain relief 50u" plugs, 0.5 meter Patch cord with moulded strain relief, 50u" 8P8C plugs, 0.5 met 2xRJ45

4World Patch kabel RJ45 Cat5e UTP 20m Gray

Dostupnost: na dotaz
M4987026135
112 Kč

4World Patch kabel RJ45 Cat5e UTP 20m Gray FTP/STP Category 5e 4 páry vodiče Nestíněný 1x RJ45 1x RJ45 PVC Délka 20m Šedý

4World Patch kabel RJ45 Cat5e UTP 15m Gray

Dostupnost: na dotaz
M4987026117
83 Kč

4World Patch kabel RJ45 Cat5e UTP 15m Gray FTP/STP Category 5e 4 páry vodiče Nestíněný 1x RJ45 1x RJ45 PVC Délka 15m Šedý

GEMBIRD Eth Patch kabel cat5e UTP 1,5m -PP12-1.5M

Dostupnost: na dotaz
MG296010319030
27 Kč

Popis produktu: Patch cord s ochranou konektoru, 50u" 8P8C konektory, 2 met 2xRJ45 Více na webu výrobce: http://www.gmb.nl/item.aspx?id=6782 Další informace na

4World Patch kabel RJ45 Cat5e UTP 15m Black

Dostupnost: na dotaz
M4987026302
95 Kč

4World Patch kabel RJ45 Cat5e UTP 15m Black FTP/STP Category 5e 4 páry vodiče Nestíněný 1x RJ45 1x RJ45 PVC Délka 15m Černý

4World Patch kabel RJ45 Cat5e UTP 7.5m Gray

Skladem
M4987026136
60 Kč

4World Patch kabel RJ45 Cat5e UTP 7.5m Gray FTP/STP Category 5e 4 páry vodiče Nestíněný 1x RJ45 1x RJ45 PVC Délka 7.5m Šedý

Laminátové protahovací péro "kobra" 12mm 200m

Dostupnost: na dotaz
OO502710940725
12 388 Kč

Laminátové protahovací péro "kobra" 12mm 200m Materiál pera: pevnostní laminát Materiál stojanu: ocel Délka pera: 200m Průměr pera: 12 mm Montážní očk

Instalační kab.Solarix CAT6 FTP 500m drát LSOH

Skladem
MS50271004932
5 558 Kč

Technické parametry Kategorie: CAT6 Nejvyšší podporovaný protokol [?] : 1000BaseT, 1000BaseTX Stínění: fólie kolem všech 4 párů Šířka pásma [?] : 250 MHz Vodič

DATACOM Telefonní kabel 4ž. lanko bílý plochý bal.100m

Skladem
MD50271331
329 Kč

- cat. 3- 4 žilový telefonní kabel, 32 AWG, plochý- barva bílá- délka 100m

4World Patch kabel Cat5e UTP 305m drát Black

Dostupnost: na dotaz
M4987026144
1 918 Kč

4World Patch kabel Cat5e UTP 305m wire Black UTP Category 5e 4 páry vodiče Nestíněný Drát Měď CU 99.9% - měď, plášť je z hliníku 26AWG (4Px2) Průměr 0.45mm PVC

SOLARIX patch kabel CAT5E UTP PVC 0,5m červené

Dostupnost: na dotaz
MS50261007161
25 Kč

Patch kabel CAT5E UTP PVC 0,5m červený non-snag-proof C5E-155RD-0,5MB

DATACOM Označovací štítek MALÝ 30x8mm 100ks

Skladem
OD502717551
404 Kč

Označovací štítek MALÝ 30x8mm - 100ks

Instalační kabel Solarix CAT6 UTP LSOH Dca s2 d2 a1 500m/ cívka

Skladem
MS5026100622
4 649 Kč

Technické parametry Kategorie: CAT6 Nejvyšší podporovaný protokol [?] : 1000BaseT, 1000BaseTX Nejvyšší teoretická rychlost, kterou je možné na kabelu dosáhnout

Nástěnný optický box 4xSC/ LC/ E2000

Dostupnost: na dotaz
OO5027157305
399 Kč

Malý plastový rozvaděč pro odbočkování z hlavního vedení. Umístění 6-ti svarků, 1x průchozí kabel hlavního vedení, 4 výstupní porty. Výstupní porty lze osadit

SOLARIX patch kabel CAT5E UTP PVC 2m červené

Skladem
MS50261007163
48 Kč

Patch kabel CAT5E UTP PVC 2m červený non-snag-proof C5E-155RD-2MB

SOLARIX patch kabel CAT5E UTP PVC 1m zelený

Skladem
MS50261007152
33 Kč

Patch kabel CAT5E UTP PVC 1m zelený non-snag-proof C5E-155GR-1MB

zobrazit více ..

keywords: Kabely



eo.cz patička kontakt +420 606 622 826 patička email obchod@eo.cz patička facebook

Chci odebírat akční nabídky:

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2004-2020 EO.CZ