Obsah nákupního košíku:Celkem 0,00 Kč (0 položek)zobrazit košík »
Nacházíte se zde: Síťové prvky

Kabely optické

» Výrobci
»
»
»
» Filtr, třídění
  nejlevnější skladem akce
Obrázek Optická spojka SC single mode simplex bez příruby
24 Kč
(20 Kč b.DPH)
Optická spojka SC single mode simplex bez příruby.
Obrázek Laminátové protahovací péro "kobra" 12mm 200m
13 234 Kč
(10 937 Kč b.DPH)
Laminátové protahovací péro "kobra" 12mm 200m
Obrázek Adaptér LC MM OM2 duplex
39 Kč
(32 Kč b.DPH)
SXAD-LC-PC-OM2-D
Obrázek Konektor optický mechanický gelový FIC, LC, OM2 50/ 125
263 Kč
(217 Kč b.DPH)
Konektor optický mechanický gelový FIC, LC, OM2 50/125 multimode.
Obrázek Ochrana sváru Solarix 2.2 x 45mm SXOS-45
6,66 Kč
(5,50 Kč b.DPH)
SXOS-45
Obrázek Nástěnný opt. rozvaděč 24x SC vč. kazet, uzamyk.
727 Kč
(601 Kč b.DPH)
PŘEHLED Rozvaděč kovový, optický, jednokřídlý se zámkem, vybavený čelem pro 24x SC a 2x optickou kaz
Obrázek Nástěnný opt. rozvaděč 24x ST vč. kazet, uzamyk.
870 Kč
(719 Kč b.DPH)
Nástěnný opt. rozvaděč 24x ST vč. kazet, uzamyk. (ilustrační obrázek, rozvaděč má ST otvory)
Obrázek Nástěnný optický box 4xSC/ LC/ E2000
330 Kč
(273 Kč b.DPH)
Malý plastový rozvaděč pro odbočkování z hlavního vedení. Umístění 6-ti svarků, 1x průchozí kabel hl
Obrázek Pigtail 62,5/ 125 LCupc MM OM1 1,5m
55 Kč
(45 Kč b.DPH)
SXPI-LC-UPC-OM1-1,5M Pigtail 62,5/125 LCupc MM OM1 1,5m
Obrázek 12-vláknový 50/ 125 OM4 LSOH Dca, CLT gelový UNIV
65 Kč
(54 Kč b.DPH)
Cena uvedena za 1m, do objednávky vložte počet udávající délku v metrech.Popis produktu:Univerzální
Obrázek DATACOM Označovací štítek MALÝ 30x8mm 100ks
411 Kč
(340 Kč b.DPH)
Označovací štítek MALÝ 30x8mm - 100ks
Obrázek Patchcor.FO duplex E2000/ APC-E2000/ APC 9/ 125  0,5m,
912 Kč
(754 Kč b.DPH)
E2000/APC-E2000/APC optický patch cord 09/125 0,5m G657A, duplex3mm tlouštka kabelu
Obrázek Záslepka SC do optické vany
7,99 Kč
(6,60 Kč b.DPH)
Záslepka SC do optické vany
Obrázek 8vl. 9/ 125 DROP 1000N FTTx G.657A černý LSOH Fca
19 Kč
(15 Kč b.DPH)
Obchodní info: Cena uvedena za 1m, do objednávky vložte počet udávající délku v metrech. DIXI, český
Obrázek ISOPROPYLALKOHOL 100ml
85 Kč
(70 Kč b.DPH)
Příslušenství k optickým datovým kabelům
Obrázek Čistící ubrousky 102x102mm  bal/ 100ks
115 Kč
(95 Kč b.DPH)
Příslušenství k optickým datovým kabelůmČistící ubrousky bezprašné.
Obrázek Nástěnný opt.spoj. box pro 24 pigtailů vč.kazet
522 Kč
(431 Kč b.DPH)
Nástěnný opt.spoj. box pro 24 pigtailů vč.kazet
Obrázek Optická spojka E2000/ APC single mode simplex
287 Kč
(237 Kč b.DPH)
Optická spojka E2000/APC single mode simplex
Obrázek Optický Konektor SC/ APC rychloinstalační SM
195 Kč
(161 Kč b.DPH)
Gelový beznástrojový optický konektor. Za pomoci těchto konektorů můžete rychle, kvalitně a levně uk
Obrázek Optický Konektor SC/ PC rychloinstalační SM
195 Kč
(161 Kč b.DPH)
PŘEHLED Gelové beznástrojové optické konektory jsou zcela novým typem přímého konektoru s možností m
Obrázek Trubičková ochrana optického sváru 60mm
9,32 Kč
(7,70 Kč b.DPH)
Trubičková ochrana optického sváru 60mm
« první ‹ předchozí   1 2 3 následující › poslední »
Vyhledávání

Nápověda Nápověda
(názvy, kódy, výrobce, kategorie)
Např.: 'repro*', 'q2612', '32gb', 'lcd monitor hdmi 22" ',
'klav* usb cz', 'hdd 1tb -seagate'
Katalog
Položek v katalogu: 178 tisíc
Kliknutím na rozbalíte kategorii


Kontaktujte nás
Telefon na EO+420 606 622 826
ICQ na EO202-476-316
Email na EOobchod@eo.cz

Pošlete nám zprávu

Zde můžete poslat dotaz obchodníkovi:


Facebook HW fórum »
Kontakt na EO.CZ