Dostupnost:

Název obsahuje text:


Výrobci









Parametry
Délka optického patch kabelu










Typ stínění kabelu


bez konektoru



E2000



FC (M)



LC (M)






LSOH


MPO (F)


MPO (P)



MTRJ (M)



Optický patch kabel






Provedení 19" rozvaděče


Přesná délka (m)

















































QSFP (M)


QSFP+ (M)


RJ-45 (M)


SC (M)




SC/APC (M)





SFP+ (M)


ST (M)




Šířka rozvaděče (mm)


Toslink (M)


Typ



Kategorie na stejné úrovni: Metalické Optické

Kabely - Optické

Kategorie - Kabely - Optické

ISOPROPYLALKOHOL 1 litr

Skladem
OO502710932852
518 Kč

ISOPROPYLALKOHOL 1 litr koncentrace: 99%

Laminátové protahovací péro "kobra" 12mm 200m

Dostupnost: na dotaz
OO502710940725
15 702 Kč

Laminátové protahovací péro "kobra" 12mm 200m Materiál pera: pevnostní laminát Materiál stojanu: ocel Délka pera: 200m Průměr pera: 12 mm Montážní očk

DATACOM Označovací štítek MALÝ 30x8mm 100ks

Skladem
OD502717551
404 Kč

Označovací štítek MALÝ 30x8mm - 100ks

Nástěnný optický box 4xSC/ LC/ E2000

Dostupnost: na dotaz
OO5027157305
399 Kč

Malý plastový rozvaděč pro odbočkování z hlavního vedení. Umístění 6-ti svarků, 1x průchozí kabel hlavního vedení, 4 výstupní porty. Výstupní porty lze osadit

Nástěnný opt. rozvaděč 24x ST vč. kazet, uzamyk.

Dostupnost: na dotaz
OO5027157304
917 Kč

Nástěnný opt. rozvaděč 24x ST vč. kazet, uzamyk. (ilustrační obrázek, rozvaděč má ST otvory)

Ochrana sváru Solarix 2.2 x 45mm SXOS-45

Skladem
OS5026106262
8,05 Kč

Ochrana sváru o rozměrech 2.2 x 45mm chrání svár optických vláken před poškození/zlomením.

Nástěnný opt.rozvaděč 24xSC simplex vč.kazet,uzam.

Dostupnost: na dotaz
OO5027157303
733 Kč

PŘEHLED Rozvaděč kovový, optický, jednokřídlý se zámkem, vybavený čelem pro 24x SC a 2x optickou kazetou, včetně hřebínků pro 4x6 svárů. Pro 24 simplex SC spoj

Optická spojka SC single mode simplex bez příruby

Skladem
OO50271093031
27 Kč

Optická spojka SC single mode simplex bez příruby.

Konektor optický mechanický gelový FIC, LC, OM2 50/ 125 multimode

Dostupnost: na dotaz
OO5027109810622
370 Kč

Konektor optický mechanický gelový FIC, LC, OM2 50/125 multimode.

Optická spojka LC/ APC single mode duplex

Skladem
OO50271093052
56 Kč

Optická spojka LC/APC, singlemode, duplex. Spojka je určená pro spojení dvou konektorů LC pro singlemode vlákna.

Adaptér LC MM OM2 duplex

Skladem
OS5026106222
32 Kč

Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.

8vl. 9/ 125 DROP 1000N FTTx G.657A černý LSOH Fca

Dostupnost: na dotaz
OO50271094312
19 Kč

Obchodní info: Cena uvedena za 1m, do objednávky vložte počet udávající délku v metrech. DIXI, český kabel

Pigtail 62,5/ 125 LCupc MM OM1 1,5m

Dostupnost: na dotaz
OS5026106353
61 Kč

Pigtail 62,5/125 LCupc MM OM1 1,5m Optické pigtaily Solarix jsou určeny pro ukončení optických vláken v kabelovém svazku u optických van, boxů, kazet, zemních

12-vláknový 50/ 125 OM4 LSOH Dca, CLT gelový UNIV

Dostupnost: na dotaz
OO50271094685
77 Kč

Cena uvedena za 1m, do objednávky vložte počet udávající délku v metrech. Popis produktu: Univerzální optický kabel s centrální trubkou, LSOH pláštěm, 12 vlá

Patchcor.FO duplex E2000/ APC-E2000/ APC 9/ 125 0,5m, OS2

Dostupnost: na dotaz
OO502710795339
934 Kč

E2000/APC-E2000/APC optický patch cord 09/125 0,5m G657A, duplex3mm tlouštka kabelu

Optická spojka SC multi mode duplex

Skladem
OO50271093042
29 Kč

Optický adaptér SC-SC, multimode (MM), duplexní.

Záslepka SC do optické vany

Skladem
OO502710931116
11 Kč

Záslepka SC do optické vany

Laminátové protahovací péro "kobra" 6mm 100m

Dostupnost: na dotaz
OO502710940724
5 843 Kč

Laminátové protahovací péro "kobra" 6mm 100mm Materiál pera: pevnostní laminát Materiál stojanu: ocel Délka pera: 100m Průměr pera: 6 mm Montážní očko

Optická spojka E2000/ APC single mode simplex

Dostupnost: na dotaz
OO502710930714
272 Kč

Optická spojka E2000/APC single mode simplex

Nástěnný opt.spoj. box pro 24 pigtailů vč.kazet

Dostupnost: na dotaz
OO5027157306
607 Kč

Nástěnný opt.spoj. box pro 24 pigtailů vč.kazet

Univ. 24vl SM 9/ 125 Eca CLT kabel černý LSOH, cena za metr

Dostupnost: na dotaz
OS5026102026
31 Kč

Do množství zadejte délku v metrech. Univerzální optický kabel Solarix SXKO-CLT-24-OS-LSOH s třídou reakce na oheň Eca je možné použít do vnitřního i venkovníh

Čistící ubrousky 102x102mm bal/ 100ks

Skladem
OO50271093284
121 Kč

Příslušenství k optickým datovým kabelům Čistící ubrousky bezprašné.

Kazeta pro uchycení optického sváru 12 pozic

Skladem
OO5027109325
95 Kč

Optická kazeta s hřebínky pro uložení optického svaru,12 pozic vhodná zejména pro optické vany „TRITON“ 16xSC,16xST možnost stohování v optické vaně 140x100mm

Optický Konektor SC rychloinstalační 1ks (SM i MM)

Dostupnost: na dotaz
OO50271098102
101 Kč

PŘEHLED Gelové beznástrojové optické konektory jsou zcela novým typem přímého konektoru s možností mechanické fixace (testovaná pevnost v tahu 50N) k tažnému č

Optická spojka SC multi mode simplex

Skladem
OO5027109304
26 Kč

spojka SC SM/MM ,průchozí ztráty

Optický Konektor SC/ APC rychloinstalační SM

Dostupnost: na dotaz
OO502710981022
235 Kč

Gelový beznástrojový optický konektor. Za pomoci těchto konektorů můžete rychle, kvalitně a levně ukončovat optické vlákna na konektorech.

Záslepka ST do optické vany

Skladem
OO502710931115
13 Kč

Záslepka ST do optické vany

Optická spojka ST single mode simplex

Skladem
OO5027109301
26 Kč

spojka ST SM/MM ,průchozí ztráty

Průběžný závěs

Dostupnost: na dotaz
OO502710940713
343 Kč

V kartě download je k nahlédnutí fotka zboží.

DATACOM Označovací štítek VELKÝ 60x25mm 100ks

Skladem
OD502717552
589 Kč

Označovací štítek VELKÝ 60x25mm - 100ks

zobrazit více ..

keywords: Optické kabely opticky kabel



eo.cz patička kontakt +420 606 622 826 patička email obchod@eo.cz patička facebook

Chci odebírat akční nabídky:

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2004-2020 EO.CZ