Dostupnost:

Název obsahuje text:


Výrobci












































































Kategorie na stejné úrovni: Notebooky, PC PC doplňky PC komponenty Sítě Spotřební elektro Zábava Chytré technologie Příslušenství Různé

- Sítě CISCO

Kategorie -  - Sítě

Cisco RV132W Wireless-N VPN Router

Skladem
RC513013109
2 114 Kč

Tento model je určen pro provoz v ANNEXu A, v ČR a SK je převážně využíván ANNEX B - Prosím zkontrolujte před koupí. Reklamace nesprávně zvoleného ANNEXu neb

Cisco SF350-24-K9-EU

Skladem
SC513015267
5 451 Kč

Cisco SF350-24-K9-EU Série Cisco 350, součást řady síťových řešení řady Cisco Small Business, je portfoliem cenově dostupných řízených přepínačů, které poskyt

Cisco SG350X-24PD-K9-EU

Skladem
SC51301633806
34 765 Kč

Cisco SG350X-24PD-K9-EU 20 x 10/100/1000 4 x 100FE/1G/2.5G PoE+ ports 4 x 10 Gigabit Ethernet (2 x 10GBase-T/SFP+ combo + 2 x SFP+) 375W power budget,

Cisco Meraki MR30H Cloud Managed AP

Dostupnost: na dotaz
AC5135M7MR002
8 610 Kč

Ideal use cases · In-room hotel or dormitory deployments · IP-enabled devices in the same room Hardware features · Integrated 4 port gigabit switch · 3 radios:

Cisco SF350-24P-K9-EU

Skladem
SC513015268
11 378 Kč

Cisco SF350-24P-K9-EU Série Cisco 350, součást řady síťových řešení řady Cisco Small Business, je portfoliem cenově dostupných řízených přepínačů, které posky

Cisco SF350-08-K9-EU

Skladem
SC513015266
3 552 Kč

The Cisco 350 Series, part of the Cisco Small Business line of network solutions, is a portfolio of affordable managed switches that provides a reliable founda

Cisco Meraki MR52 Cloud Managed AP

Dostupnost: na dotaz
AC5135M7MR006
29 013 Kč

Ideal use cases · Performance-critical wireless LANs · High-density environments Hardware features · 4 radios: 2.4 and 5 GHz, dual-band WIDS/WIPS, and Bluetoot

Cisco IP Phone CP-6851-3PW-CE-K9= with power adapter

Dostupnost: na dotaz
IC5155715
3 253 Kč

3PCC telefony nejsou kompatibilní s cisco call managerem (CUCM), ale jsou určeny pro ústředny výrobců třetích stran (3PCC). Pro objednávku telefonu kompatibil

Cisco Meraki Replacement Mounting Kit for MR30H

Dostupnost: na dotaz
SC5135M7MRMA049
1 050 Kč

MA-MNT-MR-H1 (MR30H) This kit provides replacement mounting accessories for Cisco Meraki MR30H access points, which are designed for wall plate deployments. Th

Cisco Meraki Z3 Vertical Desktop Stand

Dostupnost: na dotaz
SC5135M6MA034
965 Kč

Cisco Meraki Z3 Vertical Desktop Stand

Cisco Meraki Z3 Replacement Power Adapter (50 WAC)

Dostupnost: na dotaz
SC5135M6MA035
2 148 Kč

Cisco Meraki Z3 Replacement Power Adapter (50 WAC)

Cisco Wifi AP Dual Radio, WAP125-E-K9-EU

Skladem
AC5130026112
2 804 Kč

PŘEHLED V dnešním dynamickém podnikovém prostředí se zaměstnanci stávají stále mobilnějšími a spolupracujícími než kdy předtím. Chcete-li zůstat produktivní, p

Cisco SG350-52MP-K9-EU

Skladem
SC51301553
33 420 Kč

odkaz na stránky výrobce: https://www.cisco.com/c/en/us/support/switches/sg350-52mp-52-port-gigabit-max-poe-managed-switch/model.html?dtid=osscdc000283#DataSh

Cisco AIR-AP-1815I-E-K9C

Dostupnost: na dotaz
AC51555049241
5 652 Kč

AIR-AP1815i-x-K9C: Dual-band 802.11a/g/n/ac Wave 2 with default software Mobility Express (future availability) The Cisco Aironet 1815i delivers industry-lead

Cisco SG350-28SFP-K9-EU

Dostupnost: na dotaz
SC513015491
17 120 Kč

Cisco SG350-28SFP-K9-EU Série Cisco 350, součást řady síťových řešení řady Cisco Small Business, je portfoliem cenově dostupných řízených přepínačů, které pos

Cisco SG350X-8PMD-K9-EU

Skladem
SC51301633805
35 681 Kč

Cisco SG350-8PMD 8 x 100FE/1G/2.5G ports 2 x 10GBase-T/SFP+ combo 240W power budget, 8 PoE ports (4 support 60W PoE) Odkaz na web výrobce (data sheet

Cisco AIR-AP3802E-E-K9

Dostupnost: na dotaz
AC5155505999
37 841 Kč

802.11ac W2 AP w/CA; 4x4:3; Mod; Ext Ant; mGig -E Domain specifikace: Výkon Přenosová rychlost sítě Ethernet 2500,5000,10,100,1000 Mbit/s Maximální přenosová

Cisco IP Phone CP-8845-3PCC-K9=

Dostupnost: na dotaz
IC5155755
5 798 Kč

3PCC telefony nejsou kompatibilní s cisco call managerem (CUCM), ale jsou určeny pro ústředny výrobců třetích stran (3PCC). Pro objednávku telefonu kompatibil

Cisco Meraki MR84 Cloud Managed AP

Dostupnost: na dotaz
AC5135M7MR011
49 747 Kč

Ideal use cases · High-density and challenging RF stadium, arena, and open-air deployments · Harsh, rugged, and outdoor environments · Voice, video, and perfor

Cisco RV160W Wireless-AC VPN Router

Skladem
RC5130131095
5 184 Kč

Product overview Reliable, secure routing is required for any business, regardless of its size. Like all of the routers in the Cisco Small Business RV Series,

Cisco AIR-AP1832I-E-K9C

Dostupnost: na dotaz
AC51555049204
8 659 Kč

Dual-band, controller-based 802.11a/g/n/ac, Wave 2, configurable, with default software Mobility Express. Ideal for small and medium-sized networks, the Cisco

Cisco IP Phone CP-8865-3PCC-K9=

Dostupnost: na dotaz
IC5155756
8 016 Kč

3PCC telefony nejsou kompatibilní s cisco call managerem (CUCM), ale jsou určeny pro ústředny výrobců třetích stran (3PCC). Pro objednávku telefonu kompatibil

Cisco RV260 VPN Router

Dostupnost: na dotaz
RC5130131096
5 457 Kč

Product overview Easy to configure and install, the RV260 routers can be remotely deployed using Plug and Play (PnP), are supported by the Cisco FindIT network

Cisco IP Conference Phone CP-7832-3PCC-K9=

Dostupnost: na dotaz
IC5155735
10 031 Kč

3PCC telefony nejsou kompatibilní s cisco call managerem (CUCM), ale jsou určeny pro ústředny výrobců třetích stran (3PCC). Pro objednávku telefonu kompatibil

Cisco GLC-LH-SMD= (SFP 1000Base-LX/ LH, DOM)

Skladem
OC515528612
14 155 Kč

1000BASE-LX/LH SFP MMF / SMF Gigabit Interface Converter Rozhraní: SFP Rychlost datového přenosu (maximální): 1000 Mbit/s Konektor pro optická vlákna: LC Plug-

Cisco IP Phone CP-8811-3PCC-K9=

Dostupnost: na dotaz
IC5155751
4 993 Kč

3PCC telefony nejsou kompatibilní s cisco call managerem (CUCM), ale jsou určeny pro ústředny výrobců třetích stran (3PCC). Pro objednávku telefonu kompatibil

Cisco SG220-50-K9-EU 50xGigabit Smart+ Switch

Skladem
SC513015037
11 962 Kč

FUNKCE • Layer 2 switching • DHCP support • BOOTP support • VLAN support • IGMP snooping • IGMP Querier • Syslog support • DoS attack prevention • port mirro

Cisco SF352-08P-K9-EU

Dostupnost: na dotaz
SC513015265
6 471 Kč

Cisco SF352-08P, síťový přepínač, řízený, podporuje PoE. Rozhraní: 8x 10/100 RJ-45

Cisco SG250-08HP-K9-EU

Skladem
SC513015221
5 171 Kč

Popis Řada Cisco 250 je novou generací cenově dostupných, inteligentních switchů, které kombinují výkon sítě a spolehlivost s hlavními funkcemi správy sítě. T

Cisco IP Phone CP-8841-3PCC-K9=

Dostupnost: na dotaz
IC5155752
5 194 Kč

3PCC telefony nejsou kompatibilní s cisco call managerem (CUCM), ale jsou určeny pro ústředny výrobců třetích stran (3PCC). Pro objednávku telefonu kompatibil

zobrazit více ..

keywords: Sítě



eo.cz patička kontakt +420 606 622 826 patička email obchod@eo.cz patička facebook

Chci odebírat akční nabídky:

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2004-2019 EO.CZ