. SítěKonvertory a optikaOptické modulyCISCOCisco Meraki 1 GbE SFP LX Fiber Transceiver
Cisco Meraki 1 GbE SFP LX Fiber Transceiver - obrázek produktu
dopravné zdarma


Cisco Meraki 1 GbE SFP LX Fiber Transceiver

20 632 Kč

17 051 Kč bez DPH

Vložením tohoto produktu do košíku získáváte dopravné zdarma na vše.
Dostupnost (eshop):
na dotaz obnovit dostupnost
Dostupnost (prodejna):
na dotaz
Kód zboží: OC5135M6MA016 (MA-SFP-1GB-LX10)
Běžná cena: 20 941 Kč (při objednání mimo eshop)

Popis produktu

Model
· MA-SFP-1GB-LX10
Description
· Meraki 1 GbE SFP LX10 Single-Mode Fiber Module
Standard
· 1000BASE-LX10
Range
· 10 km
Compatibility
· All access switches



Produkt Cisco Meraki 1 GbE SFP LX Fiber Transceiver se nachází v kategorii Optické moduly, výrobce CISCO

Technické parametry

Rychlost LAN max.: 1000 Mbps
Optika: Ano

Výrobce: CISCO
EAN: 810979011941
P/N: MA-SFP-1GB-LX10
Záruka: 99



eo.cz patička kontakt +420 606 622 826 patička email obchod@eo.cz patička facebook

Chci odebírat akční nabídky:

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2004-2020 EO.CZ