Dostupnost:

Název obsahuje text:


Výrobci












































































Kategorie na stejné úrovni: Notebooky, PC PC doplňky PC komponenty Sítě Spotřební elektro Zábava Chytré technologie Příslušenství Různé

- Sítě SIGNAMAX

Kategorie -  - Sítě

Signamax 100-32MM 1G SFP optický modul MM 850nm LC, 550m, DDM - Cisco komp.

Skladem
OS53904901
223 Kč

100-32MM 1G SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 850nm. Maximální dosah 550m. SFP má podporu DD

Signamax 100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco ko…

Dostupnost: na dotaz
OS53904902
232 Kč

100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má podp

Signamax 100-36MM, 10G XFP modul, MM, 300m

Dostupnost: na dotaz
OS53904921
473 Kč

065-10GSRXFP Signamax XFP optický modul 10Gbps kompatibilní se standardem XFP MSA Rev 4.5 compliant dle 10G - SR podporující vzdálenost až 300m při použití Mul

zobrazit více ..

keywords: Sítě



eo.cz patička kontakt +420 606 622 826 patička email obchod@eo.cz patička facebook

Chci odebírat akční nabídky:

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2004-2019 EO.CZ