Obsah nákupního košíku:Celkem 0,00 Kč (0 položek)zobrazit košík »
Nacházíte se zde:

Síťové prvky NETRIX

» Výrobci
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
» Filtr, třídění
  nejlevnější skladem akce
Obrázek NOVATRON WS-G5484/ PN00415 (OEM pro Cisco)
1 642 Kč
(1 357 Kč b.DPH)
Cisco 1000BASE-SX GBICThe Cisco 1000BASE-SX GBIC (WS-G5484) operates on legacy multimode fiber..
Obrázek NOVATRON GLC-SX-MMD/ PN04948 (OEM pro Cisco)
1 642 Kč
(1 357 Kč b.DPH)
Cisco GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
Obrázek NOVATRON SFP-10G-LRM/ PN03722 (OEM pro Cisco)
16 906 Kč
(13 972 Kč b.DPH)
Cisco 10GBASE-LRM SFP+ Module for MMF and SMF
Dopravné zdarma
Obrázek NOVATRON GLC-GE-100FX/ PN00591 (OEM pro Cisco)
3 930 Kč
(3 248 Kč b.DPH)
1 x LC Duplex Connector 100Base-FXSFP transceiver module
Obrázek NOVATRON X2-10GB-LR/ PN02468 (OEM pro Cisco)
16 906 Kč
(13 972 Kč b.DPH)
Cisco Original X2 Transceiver Module10GBASE-LRForm-factor:X2
Dopravné zdarma
Obrázek NOVATRON SFP-10G-LR/ PN03306 (OEM pro Cisco)
16 906 Kč
(13 972 Kč b.DPH)
Dopravné zdarma
Obrázek NOVATRON GLC-LH-SMD/ PN07080 (OEM pro Cisco)
2 120 Kč
(1 752 Kč b.DPH)
Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF,1000BASE-LX/LH long-wavelength;..
Obrázek NOVATRON GLC-T/ PN00220 (OEM pro Cisco)
2 223 Kč
(1 837 Kč b.DPH)
Obrázek NOVATRON WS-G5486/ PN00414 (OEM pro Cisco)
1 983 Kč
(1 639 Kč b.DPH)
Obrázek NOVATRON GLC-FE-100LX/ PN00382 (OEM pro Cisco)
2 905 Kč
(2 401 Kč b.DPH)
100BASE-LX SFP for FE port100BASE-FX SFP module for 100-MB ports, 1310 nm wavelength, 10 km over..
Obrázek NOVATRON X2-10GB-SR/ PN02006 (OEM pro Cisco)
9 734 Kč
(8 045 Kč b.DPH)
X2-10GB-SR 10GBASE 10 Gigabit Genuine TransceiverSupport 10GBASE Ethernet
Obrázek NOVATRON GLC-FE-100FX/ PN00819 (OEM pro Cisco)
2 905 Kč
(2 401 Kč b.DPH)
100BASE-FX SFP module for 100-MB ports, 1310 nm wavelength, 2 km over MMFodkaz na stránky výrobce:ht
Obrázek NOVATRON WS-G5483/ PN00443 (OEM pro Cisco)
2 223 Kč
(1 837 Kč b.DPH)
Obrázek NOVATRON X2-10GB-ER/ PN02592 (OEM pro Cisco)
42 686 Kč
(35 278 Kč b.DPH)
Cisco 10GBASE-ER X2 Module for SMFodkaz na stránky výrobce:https://www.cisco.com/c/en/us/products/co
Dopravné zdarma
Obrázek NOVATRON GLC-LH-SM/ PN00222 (OEM pro Cisco)
2 120 Kč
(1 752 Kč b.DPH)
NOVATRON GLC-LH-SM/PN00222Product FeaturesUp to 1.25Gb/s data links Duplex LC connector 1310nm..
Obrázek NOVATRON GLC-SX-MM/ PN00221 (OEM pro Cisco)
1 642 Kč
(1 357 Kč b.DPH)
Rozšiřující modul 1000Base-SX s LC konektorem určený pro kompatibilní gigabitové zařízení jako např.
Obrázek NOVATRON SFP-10G-SR/ PN02995 (OEM pro Cisco)
9 734 Kč
(8 045 Kč b.DPH)
The Cisco 10GBASE-SR Module supports a link length of 26m on standard Fiber Distributed Data..
Vyhledávání

Nápověda Nápověda
(názvy, kódy, výrobce, kategorie)
Např.: 'repro*', 'q2612', '32gb', 'lcd monitor hdmi 22" ',
'klav* usb cz', 'hdd 1tb -seagate'
Katalog
Položek v katalogu: 178 tisíc
Kliknutím na rozbalíte kategorii


Kontaktujte nás
Telefon na EO+420 606 622 826
ICQ na EO202-476-316
Email na EOobchod@eo.cz

Pošlete nám zprávu

Zde můžete poslat dotaz obchodníkovi:


Facebook HW fórum »
Kontakt na EO.CZ