Obsah nákupního košíku:Celkem 0,00 Kč (0 položek)zobrazit košík »
Nacházíte se zde:

Síťové prvky A-LINK

» Výrobci
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
» Filtr, třídění
  nejlevnější skladem akce
Obrázek SFP 1G CWDM  SM TRx: 1470  80km Dell
1 719 Kč
(1 421 Kč b.DPH)
Univerzální SFP CWDM modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. CWDM spektrum umožňuje nasazení víc
Obrázek SFP 1G WDMA 1310/ 1550 40km DDM Cisco
1 053 Kč
(870 Kč b.DPH)
Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové dé
Obrázek SFPplus 10G Cable 2M Cisco
853 Kč
(705 Kč b.DPH)
SFP plus propojovací kabel s rychlostí 10Gbps. Slouží ke krátkému spojení serverů, diskových polí a
Obrázek SFP 1G WDMA Tx:1310 Rx:1550 20km Cisco
603 Kč
(498 Kč b.DPH)
Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Obousměrné vysílání po jednom vlákně umo
Obrázek SFP+ 10G SM 1310nm 20km HP
1 764 Kč
(1 458 Kč b.DPH)
Univerzální SFP+ modul pro sloty podporující rychlost 10Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové
Obrázek SFP 1G WDMA Tx:1310 Rx:1550 2km DDM Cisco
627 Kč
(518 Kč b.DPH)
Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Obousměrné vysílání po jednom vlákně umo
Obrázek SFP+  10G MM 850nm 300m HP
1 053 Kč
(870 Kč b.DPH)
Univerzální SFP+ modul pro sloty podporující rychlost 10Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové
Obrázek SFP 1G SM 1310nm 20km DDM Cisco
451 Kč
(373 Kč b.DPH)
Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové dé
Obrázek SFP 1G MM 850nm 550m DDM IND Cisco
512 Kč
(423 Kč b.DPH)
Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové dé
Obrázek SFP 1G SM 1310nm 10km DDM IND Cisco
578 Kč
(478 Kč b.DPH)
Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové dé
Obrázek SFP 1G SM 1310nm 20km Cisco
403 Kč
(333 Kč b.DPH)
Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové dé
Obrázek 40G QSFP+ Passive Cable 1M HP
2 954 Kč
(2 441 Kč b.DPH)
QSFP plus propojovací kabel s rychlostí 40Gbps. Slouží ke krátkému spojení serverů, diskových polí a
Obrázek SFP 100M SM 1310nm 20km Cisco
632 Kč
(522 Kč b.DPH)
Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 100Mbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové
Obrázek X2 10G  SM 1310nm 10km  Cisco
5 065 Kč
(4 186 Kč b.DPH)
Univerzální SFP+ modul pro sloty podporující rychlost 10Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové
Obrázek 40G QSFP+ Active Cable 5M Cisco
7 490 Kč
(6 190 Kč b.DPH)
QSFP plus propojovací kabel s rychlostí 40Gbps. Slouží ke krátkému spojení serverů, diskových polí a
Obrázek 40G QSFP+ AOC 15M Cisco
6 829 Kč
(5 644 Kč b.DPH)
QSFP plus propojovací kabel s rychlostí 40Gbps. Slouží ke krátkému spojení serverů, diskových polí a
Obrázek 40G QSFP+ Passive Cable 3M Cisco
1 719 Kč
(1 421 Kč b.DPH)
QSFP plus propojovací kabel s rychlostí 40Gbps. Slouží ke krátkému spojení serverů, diskových polí a
Obrázek SFP 100M MM 1310nm 2km Cisco
553 Kč
(457 Kč b.DPH)
Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 100Mbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové
Obrázek SFP 1G WDMA Tx:1310 Rx:1550 2km Cisco
603 Kč
(498 Kč b.DPH)
Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Obousměrné vysílání po jednom vlákně umo
Obrázek SFPplus 10G Cable 3M Cisco
953 Kč
(788 Kč b.DPH)
SFP plus propojovací kabel s rychlostí 10Gbps. Slouží ke krátkému spojení serverů, diskových polí a
Obrázek SFPplus 10G Cable 5M Cisco
1 412 Kč
(1 167 Kč b.DPH)
SFP plus propojovací kabel s rychlostí 10Gbps. Slouží ke krátkému spojení serverů, diskových polí a
Vyhledávání

Nápověda Nápověda
(názvy, kódy, výrobce, kategorie)
Např.: 'repro*', 'q2612', '32gb', 'lcd monitor hdmi 22" ',
'klav* usb cz', 'hdd 1tb -seagate'
Katalog
Položek v katalogu: 178 tisíc
Kliknutím na rozbalíte kategorii


Kontaktujte nás
Telefon na EO+420 606 622 826
ICQ na EO202-476-316
Email na EOobchod@eo.cz

Pošlete nám zprávu

Zde můžete poslat dotaz obchodníkovi:


Facebook HW fórum »
Kontakt na EO.CZ