Obsah nákupního košíku:Celkem 0,00 Kč (0 položek)zobrazit košík »
Nacházíte se zde:

Síťové prvky

» Výrobci
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
» Filtr, třídění
  nejlevnější skladem akce
Obrázek MS210-48LP Enterprise License and Support, 10 Year
39 607 Kč
(32 733 Kč b.DPH)
Enterprise License for Meraki MS210-48LP Cloud Managed Gigabit Switch - 10 Years (License Only, No..
Dopravné zdarma
Obrázek MS210-48LP Enterprise License and Support, 3 Year
13 270 Kč
(10 967 Kč b.DPH)
Enterprise License for Meraki MS210-48LP Cloud Managed Gigabit Switch - 3 Years (License Only, No..
Obrázek NETGEAR 24-Port Gigabit PoE+ (380W)  SmartManaged Pro S
11 525 Kč
(9 525 Kč b.DPH)
GS728TPPv2 24-Port Gigabit PoE+ Smart Managed Pro Switch with 4 SFP Ports (GS728TPPv2)Odkaz na web..
Obrázek Optická spojka SC single mode simplex bez příruby
24 Kč
(20 Kč b.DPH)
Optická spojka SC single mode simplex bez příruby.
Obrázek Pigtail s konektorem MHF4 ( ipex4, MHF IV ) délka 40cm,
36 Kč
(30 Kč b.DPH)
Pigtail MHF40cm, určen pro frekvence 2,4 a 5GHZ. Nadstandradní provedení pigtailu MHF4. Délka 40 cm.
Obrázek SOLARIX patch kabel CAT5E UTP PVC 0,5m červené
23 Kč
(19 Kč b.DPH)
Patch kabel CAT5E UTP PVC 0,5m červený non-snag-proof C5E-155RD-0,5MB
Obrázek Stoj.rack 45U 800x1000 RMA-45-G81-BIX-A1-XXA
15 352 Kč
(12 688 Kč b.DPH)
RMA-45-G81-BIX-A1-XXA19" rozvaděč stojanový 45U/800x1000 přední dvoukřídlé dv. síto s přípravou na o
Dopravné zdarma
Obrázek Stojanový rozvaděč RJA 32U (š)600x(h)1000
12 828 Kč
(10 602 Kč b.DPH)
RJA-32-A61-CAX-A1 19' rozvaděč stojanový 32U/600x1000, typ RJ, RAL7035Svařovaný skelet rozvaděče s o
Obrázek TP-Link TL-ANT24EC5S RSMA Ant.Extension Cable, 5 m
399 Kč
(330 Kč b.DPH)
TP-Link TL-ANT24EC5S Antenna Extension Cable, 5 m Prodlužovací anténní kabel 5 mTL-ANT24EC5SHlavní z
Obrázek UBNT držák pro IsoStation a PrismStation
807 Kč
(667 Kč b.DPH)
Popis produktuIsoStation Mounting Bracket je dokoupitelný vylepšený držák z velmi precizního materiá
Obrázek UBNT UF-MM-10G - U Fiber, MM Modul, 10G, 2-Pack
1 250 Kč
(1 033 Kč b.DPH)
UF-MM-10G je multimode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vl
Obrázek UBNT UF-MM-1G - U Fiber, MM Modul, 1G, 2-Pack
551 Kč
(455 Kč b.DPH)
Popis produktuUF-MM-1G je multimode 1G SFP modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC ko
Obrázek 1 YR Gateway Antivirus Bitdefender Signature license fo
6 703 Kč
(5 540 Kč b.DPH)
LIC-BAV, 1 YR Gateway Anti-Virus Bitdefender Signature license for ZyWALL 310 & USG310  
Obrázek 1-Year Nebula Security Pack for NSG200 - AV,CF,IDP
10 677 Kč
(8 824 Kč b.DPH)
LIC-NSS-IDP-ZZ0007FLIC-NSS-IDP, 1 Yr Nebula Security Service (NSS) for NSG200
Obrázek Cisco C1111-4PWE
25 218 Kč
(20 841 Kč b.DPH)
sco 1100 Series Integrated Services Router (ISRs) delivers Cisco IOS® XE Software, providing WAN, co
Dopravné zdarma
Obrázek GEMBIRD adaptér USB - RJ45 Gigabit
477 Kč
(394 Kč b.DPH)
Type: Adaptér Konektor1: USB 3.0 Type A Male Konektor2: RJ45 Female Barva: černá Rozměry: 226x23x16m
Obrázek GEMBIRD PCI Express karta, 2-porty RS232/ 2MBps
518 Kč
(428 Kč b.DPH)
Type: LAN Rozhraní: PCIe Chipset: WCH382 I/O porty: 2 x Console port (RS-232) Systémové požadavky: A
Obrázek GEMBIRD Sada nářadí, 26ks
333 Kč
(275 Kč b.DPH)
Obsah balení: -1x 115 mm Cutting Plier -1x 115 mm Combination Plier -1x 150 mm Adjustable Wrench -1x
Vyhledávání

Nápověda Nápověda
(názvy, kódy, výrobce, kategorie)
Např.: 'repro*', 'q2612', '32gb', 'lcd monitor hdmi 22" ',
'klav* usb cz', 'hdd 1tb -seagate'
Katalog
Položek v katalogu: 178 tisíc
Kliknutím na rozbalíte kategorii


Kontaktujte nás
Telefon na EO+420 606 622 826
ICQ na EO202-476-316
Email na EOobchod@eo.cz

Pošlete nám zprávu

Zde můžete poslat dotaz obchodníkovi:


Facebook HW fórum »
Kontakt na EO.CZ