|
PříslušenstvíKancelářská technikaLaminovací fólieEUROSUPPLIESLaminovací film na roli 38 mic 305 mm x 150 m matný
| Celní sazebník | 39219090 |
| Délka návinu | 150 m |
| Druh materiálu | polyesterový film |
| EAN | 8595188066402 |
| Hmotnost | 1.73 kg |
| Jednotka | 1 ks |
| Počet balení v kartonu | 10 |
| Průměr dutinky filmu | 57 mm |
| Šířka laminovacího filmu | 305 mm |
| Tloušťka | 38 mic |
| Typ laminovacího filmu | matný |
| Značka | Eurosupplies |
Produkt Laminovací film na roli 38 mic 305 mm x 150 m matný se nachází v kategorii Laminovací fólie, výrobce Eurosupplies
Zatím žádné dotazy. Buďte první!