Dopravné zdarma!
Obsah nákupního košíku:Celkem 0,00 Kč (0 položek)zobrazit košík »
» Výrobci
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
» Filtr, třídění
  nejlevnější skladem akce
Obrázek TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC Module
1 390 Kč
(1 149 Kč b.DPH)
TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC ModulePodrobnosti o produktu Chcete-li zvýšit rychlost Vaší sítě na maxi
Obrázek TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP
1 928 Kč
(1 593 Kč b.DPH)
TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP ModulePodrobnosti o produktu Šetřete počty použ
Obrázek TP-Link TL-SM311LM MiniGBIC Module
1 255 Kč
(1 037 Kč b.DPH)
TP-Link TL-SM311LM MiniGBIC ModulePodrobnosti o produktu Chcete-li zvýšit rychlost Vaší sítě na maxi
Obrázek TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP
941 Kč
(778 Kč b.DPH)
TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP ModulePodrobnosti o produktu Šetřete počty použ
Obrázek TP-Link TX432 10-Gigabit 2-Port SFP+ Module
7 491 Kč
(6 191 Kč b.DPH)
TP-Link TX432 10-Gigabit 2-Port SFP+ ModuleOVERVIEW 2x 10G SFP+ slots Applicable to multiple..
Obrázek TP-Link TXM431-LR 10Gbase-SR SFP+ LC Trans. 10km
8 105 Kč
(6 698 Kč b.DPH)
PŘEHLED/OVERVIEW Single-mode SFP+ LC Transceiver Hot-Pluggable with maximum flexibility Compatible
Obrázek TP-Link TXM431-SR 10Gbase-SR SFP+ LC Trans. 300m
3 565 Kč
(2 946 Kč b.DPH)
10GBase-SR SFP+ LC Transceiver - TXM431-SRPŘEHLED/OVERVIEW Multi-mode SFP+ LC Transceiver Hot-Plug
Obrázek TP-Link TXC432-CU3M 3M Direct Attach SFP+ Cable 3m
3 291 Kč
(2 720 Kč b.DPH)
3M Direct Attach SFP+ Cable - TXC432-CU3MPŘEHLED/OVERVIEW SFP+ connector on both sides Drives 10 Gi
Obrázek TP-Link TXC432-CU1M 1M Direct Attach SFP+ Cable 1m
2 560 Kč
(2 116 Kč b.DPH)
1M Direct Attach SFP+ Cable - TXC432-CU1MPŘEHLED/OVERVIEW SFP+ connector on both sides Drives 10 Gi
Vyhledávání

Nápověda Nápověda
(názvy, kódy, výrobce, kategorie)
Např.: 'repro*', 'q2612', '32gb', 'lcd monitor hdmi 22" ',
'klav* usb cz', 'hdd 1tb -seagate'
Katalog
Položek v katalogu: 88 tisíc
Kliknutím na rozbalíte kategorii


Kontaktujte nás
Telefon na EO+420 606 622 826
ICQ na EO202-476-316
Email na EOobchod@eo.cz

Pošlete nám zprávu

Zde můžete poslat dotaz obchodníkovi:


Facebook HW fórum »

TOPlist

Kontakt na EO.CZ