Dopravné zdarma!
Obsah nákupního košíku:Celkem 0,00 Kč (0 položek)zobrazit košík »
» Výrobci
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
» Filtr, třídění
  nejlevnější skladem akce
Obrázek OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver
673 Kč
(556 Kč b.DPH)
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP k
Obrázek OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver
705 Kč
(583 Kč b.DPH)
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompati
Obrázek OEM X120 1G SFP LC LX Transceiver
705 Kč
(583 Kč b.DPH)
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompati
Obrázek OEM X120 1G SFP LC SX Transceiver
673 Kč
(556 Kč b.DPH)
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP k
Obrázek OEM X121 1G SFP RJ45 T Transceiver
1 128 Kč
(932 Kč b.DPH)
Obrázek OEM X124 1G SFP LC SX Transceiver
673 Kč
(556 Kč b.DPH)
Obrázek OEM X130 10G SFP+ LC SR Transceiver
1 413 Kč
(1 168 Kč b.DPH)
Obrázek OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver
3 106 Kč
(2 567 Kč b.DPH)
Obrázek OEM X122 1G SFP LC BX-U Transceiver
1 156 Kč
(955 Kč b.DPH)
SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX20, SM, 20km, TX 1550nm, LC simp., 0 až 70°C, 3,3V, HP komp
Obrázek OEM X120 1G SFP LC BX 10-U Transceiver
1 139 Kč
(941 Kč b.DPH)
Obrázek OEM X122 1G SFP LC BX-D Transceiver
1 122 Kč
(927 Kč b.DPH)
SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX20, SM, 20km, TX 1310nm, LC simp., 0 až 70°C, 3,3V, HP komp
Obrázek OEM X120 1G SFP LC BX 10-D Transceiver
1 174 Kč
(970 Kč b.DPH)
Obrázek OEM X132 10G SFP+ LC LR Transceiver
1 440 Kč
(1 190 Kč b.DPH)
SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km, 1310nm, LC dup., DMI , HP komp.
Obrázek OEM X111 100M SFP LC FX Transceiver
1 934 Kč
(1 598 Kč b.DPH)
Obrázek OEM X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver
5 831 Kč
(4 819 Kč b.DPH)
Obrázek OEM X120 1G SFP RJ45 T Transceiver
1 128 Kč
(932 Kč b.DPH)
Obrázek OEM 10GE SR SFP+ LC, short reach SFP for Netgear
1 758 Kč
(1 453 Kč b.DPH)
SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC dup., DMI ,..
Obrázek 10G SFP+ DAC Cable AWG 30 Passive 1m Cisco komp.
1 239 Kč
(1 024 Kč b.DPH)
Popis produktu: 10G SFP+ DAC Cable AWG 30 Passive 1m Cisco komp. DAC (Direct Attach Cable) OPTIX..
Obrázek 10G SFP+ DAC Cable AWG 30 Passive 0,5m Cisco komp.
1 180 Kč
(975 Kč b.DPH)
Popis produktu: 10G SFP+ DAC Cable AWG 30 Passive 0,5m Cisco komp. DAC (Direct Attach Cable) OPTIX..
« první ‹ předchozí   1 2 následující › poslední »
Vyhledávání

Nápověda Nápověda
(názvy, kódy, výrobce, kategorie)
Např.: 'repro*', 'q2612', '32gb', 'lcd monitor hdmi 22" ',
'klav* usb cz', 'hdd 1tb -seagate'
Katalog
Položek v katalogu: 88 tisíc
Kliknutím na rozbalíte kategorii


Kontaktujte nás
Telefon na EO+420 606 622 826
ICQ na EO202-476-316
Email na EOobchod@eo.cz

Pošlete nám zprávu

Zde můžete poslat dotaz obchodníkovi:


Facebook HW fórum »

TOPlist

Kontakt na EO.CZ