Přesný model: R5-8500GE
Lenovo ThinkCentre M / M75q Gen 5 / Tiny / R5-8500GE / 16GB / 512GB SS…
Dostupnost: na dotaz
MLLNP12RQ000XCK
Lenovo ThinkCentre M / M75q Gen 5 / Tiny / R5-8500GE / 16GB / 512GB / …
Skladem
MLLNP12RQ0013CK
Dell Pro Micro / QCM1255 / Micro / R5-8500GE / 16GB / 512GB / AMD int …
Skladem
MDDDQCM1255500
MDDDQCM1255503
Mini PC
Použití mini PC
  • Kancelářská práce – tichý, nenáročný provoz; přimontování za monitor (VESA mount) uvolní stůl.
Klíčové parametry
  • Výstup obrazu – HDMI 2.0/2.1 + DisplayPort nebo Thunderbolt 4 pro dual-monitor nebo 4K@60Hz.
  • Spotřeba – 15–65W (vs. 300–500W u tower PC); výrazná úspora elektřiny při celodenním provozu.