. SítěSíťové prvky aktivníSwitcheTP-LINKTP-Link TL-SL1218P 16xFE POE+ 150W 2xGb nonPOE,1xSFP CCTV switch
TP-Link TL-SL1218P 16xFE POE+ 150W 2xGb nonPOE,1xSFP CCTV switch - obrázek produktu
TP-Link TL-SL1218P 16xFE POE+ 150W 2xGb nonPOE,1xSFP CCTV switch - obrázek č. 1 TP-Link TL-SL1218P 16xFE POE+ 150W 2xGb nonPOE,1xSFP CCTV switch - obrázek č. 2


TP-Link TL-SL1218P 16xFE POE+ 150W 2xGb nonPOE,1xSFP CCTV switch

5 699 Kč

4 710 Kč bez DPH

Dostupnost (eshop):
skladem obnovit dostupnost
Dostupnost (prodejna):
24h od objednávky
Kód zboží: ST5172221332 (TL-SL1218P)
Běžná cena: 5 927 Kč (při objednání mimo eshop)

Popis produktu

TP-Link TL-SL1218P 16-Port 10/100Mbps + 2-Port Gigabit Rackmount Switch s 16-Port PoE+.

Klíčové vlastnosti

  • 16 portů RJ45 PoE+ 10/100Mb/s, 2 gigabitové porty RJ45 a 1 kombinovaný gigabitový SFP slot
  • Vysoký výkon PoE napájení, až 30 W pro každý PoE port a 150 W pro všechny PoE porty
  • Přenos dat a napájení až do vzdálenosti 250 m v režimu prodloužení speciálně navrženého pro dohledový systém
  • Prioritní režim pro porty 1-8, který zaručuje kvalitu citlivých aplikací, jako je například video monitor
  • Režim izolace umožňuje oddělení provozu klienta jedním kliknutím pro vyšší zabezpečení a výkon
  • Snadné použití bez nutnosti konfigurace a instalace

Technické parametry

Rozhraní

  • 16 × PoE + 10/100 Mb/s RJ45 porty
  • 2 × 10/100/1000 Mb/s RJ45 porty
  • 1 × kombinovaný gigabitový SFP slot

Síťová média

  • 10BASE-T: kabel UTP kategorie 3, 4, 5 (maximálně 100 m)
  • EIA / TIA-568 100 ? STP (maximálně 100 m)
  • 100BASE-TX: kabel UTP kategorie 5, 5e (maximálně 100 m)
  • EIA / TIA-568 100? STP (maximálně 100m)
  • 1000BASE-T: kabel kategorie UTP 5, 5e, 6 nebo vyšší (maximálně 100m)
  • EIA / TIA-568 100? STP (maximálně 100m)
  • 1000BASE-X MMF, SMF

Množství ventilátorů

  • 2

Fyzický bezpečnostní zámek

  • Ano

Zdroj napájení

  • 100–240 V stř., 50/60 Hz

Porty PoE + (RJ45)

  • Standard: kompatibilní s 802.3at / 802.3af
  • Porty PoE: Porty 1–16
  • PoE Power Budget: 150 W

Rozměry (Š x H x V)

  • 440 × 180 × 44 mm

Maximální spotřeba energie

  • 12,71 W (220 / 50Hz. Bez připojení PD)
  • 172,8 W (220 / 50Hz. S připojením 150 W PD)

Maximální odvod tepla

  • 43,34 BTU / h (bez připojení PD)
  • 589,25 BTU / h (s připojením 150 W PD)

Spínací kapacita

  • 7,2 Gb/s

Rychlost předávání paketů

  • 5,36 Mpps

Tabulka MAC adres

  • 8 tis

Jumbo rám

  • 10 kB

Odkaz na web výrobce: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/poe-switch/tl-sl1218p/


Logo TP-LINK

Produkt TP-Link TL-SL1218P 16xFE POE+ 150W 2xGb nonPOE,1xSFP CCTV switch se nachází v kategorii Switche, výrobce TP-LINK

Technické parametry

Provedení switche: Do racku
Fanless switch: Ne
Obsahuje switch: Ano
Rychlost LAN max.: 1 Gbps
Optika: Ano
Počet LAN portů: 18
Počet SFP portů: 1
POE: Ano
Management: Unmanaged switch

Výrobce: TP-LINK
EAN: 6935364052829
P/N: TL-SL1218P
Záruka [m]: 60



eo.cz patička kontakt +420 606 622 826 patička email obchod@eo.cz patička facebook

Chci odebírat akční nabídky:

 

Copyright © 2004-2023 EO.CZ