. Chytré technologieSystémy automatické identifikaceTerminályRuční terminályCIPHERLABPřenosný terminál CPT-8000L,laser,2MB, bez komunikačního stojánku
Přenosný terminál CPT-8000L,laser,2MB, bez komunikačního stojánku - obrázek produktu


Přenosný terminál CPT-8000L,laser,2MB, bez komunikačního stojánku

12 309 Kč

10 173 Kč bez DPH

Dostupnost (eshop):
na dotaz obnovit dostupnost
Dostupnost (prodejna):
na dotaz
Kód zboží: RCEPP330042UN (A8000-TER-L)
Běžná cena: 12 617 Kč (při objednání mimo eshop)

Související produkty

Popis produktu

CipherLab CPT-8000 je ideální pro inventury, sledování výrobního procesu, identifikaci, příjmy a výdeje zboží na sklady, pro sběr dat v prodejnách a při distribuci zboží. Je vybaven odolným krytem z ABS plastu, díky němuž bez újmy vydrží opakovaný pád na beton z výšky 1,2 m. Komunikuje pomocí IR rozhraní, ve spojení s komunikační jednotkou (cradle) lze využít také sériovou komunikaci RS-232 nebo rozhraní USB. Svými vlastnostmi dosahuje tento identifikační "pomocník" vysoké kvality za rozumnou cenu.

Nejzajímavější vlastnosti terminálů CPT-8000/CPT-8001 :

  • Snadná dostupnost náhradních baterií: terminál je napájen dvěma bateriemi velikosti AAA (v provedení CPT-8000), jež jsou snadno dostupné. Navíc je také opatřen záložním akumulátorem, na kterém se uložená data uchovají po dobu až dvou let. Předchází tak ztrátě dat v případě vybití či vyjmutí baterií. V provedení CPT-8001 je opatřen akumulátorovým článkem s možností rychlého dobíjení v komunikačním a dobíjecím stojánku nebo v samostatné dobíječce akumulátorových článků
  • Čitelný displej terminálu: terminál je opatřen grafickým podsvětleným displejem z tekutých krystalů (až 8 řádků textu). U podsvícení je navíc možné nastavit kontrast, což umožní snadnou čitelnost ve vnitřním i venkovním prostředí.
  • Snadné ovládání, sada podpůrných aplikací již v základní výbavě: součástí základní výbavy terminálu je sada podpůrných vybavení pracujících v systému Windows. S přístrojem například získáte i velmi intuitivní nástroj pro vývoj vlastních aplikací. Všechny aplikace AG-8000 jsou navíc kompletně lokalizovány, včetně zobrazení háčků a čárek na displeji přístroje.
  • Formát dat: Přenášená data (do CPT i opačným směrem) jsou ve tvaru textových souborů. Interně v terminálu jsou tzv. lookup soubory ukládány ve formě indexované databáze, což přináší okamžitou odezvu vyhledávacích funkcí.
  • Platformy: základní prostředí pro počítač je jakákoliv verze Windows a pro vývojáře jsou kromě přenosových programů k dispozici i knihovny DLL umožňující přímou implementaci do jiných programů (Excel, Access, Visual FoxPro atd.). Pro přenosy dat v jiných platformách je možné nastavit terminál na klávesnicové komunikační rozhraní.

Přístroj je srovnatelný s mobilním telefonem - velikostí i cenou. Přesto zůstal výkonností na úrovni modelu CPT-711.

CPT-8000L je přenosný datový terminál, laser, 2MB.

odkaz na stránky výrobce
https://www.cipherlab.com/en/product-256774/Pocket-size-Mobile-Computers-8000-Series.htmlProdukt Přenosný terminál CPT-8000L,laser,2MB, bez komunikačního stojánku se nachází v kategorii Ruční terminály, výrobce CIPHERLAB

Technické parametry


Výrobce: CIPHERLAB
EAN: A8000-TER-L
P/N: A8000-TER-L
Záruka: 12 (os.24)


eo.cz patička kontakt +420 606 622 826 patička email obchod@eo.cz patička facebook

Chci odebírat akční nabídky:

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2004-2020 EO.CZ