|

| Celní sazebník | 84401090 |
| Děrovací kapacita | 10 listů / 80g papíru |
| Děrovací šířka | 300 mm |
| EAN | 8595188000000 |
| Formát | A4 |
| Hmotnost | 8 kg |
| Jednotka | 1 ks |
| Maximální kapacita vazby | 130 listů / 80g papíru |
| Maximální průměr hřbetu | 16 mm |
| Počet balení v kartonu | 1 |
| Počet děr na formát A4 | 34 |
| Pohon děrování | ručně |
| Produktové číslo | 21156 |
| Rozměr děr | 4 x 4 mm |
| Rozměry (Š x V x H) | 425mm x 90mm x 310mm |
| Rozteč děr | 3/1' |
| Typ vazby | kroužková kovová 3/1' |
| Vyřaditelné děrovací nože | ne |
| Vzdálenost děr od okraje svazku | pevná |
| Záruka | 24 měsíců |
| Značka | Eurosupplies |
Produkt Eurosupplies vazač iWire 31 se nachází v kategorii Vazače, výrobce Eurosupplies
Zatím žádné dotazy. Buďte první!