|

| Celní sazebník | 84401030 |
| EAN | 7313460808158 |
| Hloubka šití | 65 mm |
| Hmotnost | 1.2 kg |
| Jednotka | 1 ks |
| Maximální kapacita prošití | 110 listů / 80g papíru |
| Počet balení v kartonu | 1 |
| Pohon šití | ruční |
| Produktové číslo | 21080815 |
| Rozměry (Š x V x H) | 325mm x 80mm x 225mm |
| Sedlové šití | ne |
| Šití na plocho | ne |
| Šití sponou s obloukem | ne |
| Typ vazby | šitá vazba |
| Záruka | 24 měsíců |
| Značka | RAPID |
Produkt Rapid HD 110 se nachází v kategorii Nezařazeno sklad P, výrobce RAPID
Zatím žádné dotazy. Buďte první!