Skartovač EBA 3340 je vhodný pro zpracování velkého objem skartovaného materiálu. Vstupní šířka 400 mm umožňuje skartovat formát papíru až A3 . Produkt obsahuje tzv. SPS (Safety Protection System), což je souhrnný název pro soubor patentovaných bezpečnostních a ochranných funkcí, jimiž skartovač disponuje. Mezi ty patří: elektronicky řízená jistící klapka v místě vstupu automatický zpětný chod při přeplnění vstupní štěrbiny papírem a následné vypnutí automatické vypnutí po naplnění odpadní nádoby elektronická kontrola uzavření dvířek k odpadnímu koši pomocí magnetického bezdotykového spínače dvoustupňové jištění motoru úsporný režim " ZERO ENERGY " - absolutní vypnutí odběru el. energie po 15 min ve stavu "Stand-by" EASY-SWITCH - inteligentní ovládací prvek indikující provozní stav zařízení pomocí barevně podsvícených symbolů ECC+ (Electronic Capacity Control) - elektronický světelný ukazatel aktuálního zatížení při skartaci automatická start/stop funkce pomocí optického senzoru mimo moderní systémové prvky je skartovač vybaven také: nožem z tvrzené speciální oceli odolné vůči kancelářským sponkám kvalitní dřevěnou skříňkou (objem 200 l) s odolným kováním a kolečky pro pojezd tichým, ale výkonným motorem pro nepřetržitý provoz mechanicky odolným snadno uchopitelným plastovým košem o objemu 165 litrů, do kterého není nutné kupovat odpadní pytle na skartovaný papír
| Automatický skartovač | ne |
| Celní sazebník | 847290 |
| Certifikováno NBÚ | ne |
| Doba nepřetržité skartace | bez omezení min |
| Doporučený počet uživatelů | 5+ osob |
| EAN | 4018351125927 |
| Hlučnost | 68 dB |
| Hmotnost | 80 kg |
| Jednotka | 1 ks |
| Kapacita skartace | 18 |
| Mikrořez | ano |
| Náklady na recyklaci | 20.00 |
| Napájení | 230 V |
| Objem koše | 165 L |
| Objem koše ve skartovaném papíru | 4100 listů / 80g papíru |
| Objem nádoby | 165 L |
| Počet balení v kartonu | 1 |
| Produktové číslo | 33401111 |
| Příkon | 1300 W |
| Rozměry (Š x V x H) | 640mm x 945mm x 550mm |
| Skartace CD/DVD | ne |
| Skartovací kapacita | 18 listů / 70g papíru |
| Skartuje také: CD | karty | spony | ne | ano | ano |
| Skupina elektrozařízení | 4-8-7 |
| Stupeň utajení dle DIN 66399 | P - 5 |
| Stupeň utajení dle NBÚ | NNI 2 |
| Typ řezu | křížový řez |
| Typ řezu | mikrořez |
| Velikost odpadu po skartaci | 2 x 15 mm |
| Vstupní šířka | 400 mm |
| Záruka | 24 měsíců |
| Značka | EBA |
Produkt Skartovač EBA 3340 C 2 x 15 mm se nachází v kategorii Nezařazeno sklad P, výrobce EBA
Odkazy
EAN: 4018351125927
P/N:
Záruka [m]: 24