Robustní skartovač se vstupní šířkou 260 mm, vhodný pro stálý provoz. Kapacita skartace až 17 listů 70g/m2 papíru v řezu na částice 2 x 15 mm. Kontrolní světelná indikace aktuálního zatížení ECC, velký objem odpadního koše 100 L. SPS - patentované bezpečnostní a ochranné funkce: elektronicky řízená jistící klapka v místě vstupu, automatický zpětný chod při ucpání papírem a následné vypnutí, automatické vypnutí po naplnění odpadní nádoby, elektronická kontrola uzavření dvířek podstavy, dvoustupňové jištění motoru, úsporný režim " ZERO ENERGY " (absolutní vypnutí odběru el. energie po 30 min ve stavu Stand-by) EASY-SWITCH - vícefunkční přepínač s přehledným menu a barevnou světelnou signalizací provozu ECC - elektronický světelný ukazatel aktuálního zatížení při skartaci - automatická start/stop funkce pomocí optického senzoru - nože z tvrzené speciální oceli odolné vůči kancelářským sponkám - vysoce kvalitní dřevěná skříňka (objem 125L) s odolným kováním a kolečky pro pojezd - mechanicky odolný snadno uchopitelný plastový odpadní koš objemu 100 L, lze v něm používat odpadní pytle - vyrobeno v Německu
| Automatický skartovač | ne |
| Celní sazebník | 84729090 |
| Certifikováno NBÚ | ne |
| Doba nepřetržité skartace | bez omezení min |
| Doporučený počet uživatelů | 3 - 5 osob |
| EAN | 4018351113429 |
| Hlučnost | 68 dB |
| Hmotnost | 50 kg |
| Jednotka | 1 ks |
| Kapacita skartace | 17 |
| Mikrořez | ano |
| Náklady na recyklaci | 20.00 |
| Napájení | 230 V |
| Objem koše | 100 L |
| Objem koše ve skartovaném papíru | 2500 listů / 80g papíru |
| Objem nádoby | 100 L |
| Počet balení v kartonu | 1 |
| Produktové číslo | 23261111 |
| Příkon | 640 W |
| Rozměry (Š x V x H) | 495mm x 926mm x 470mm |
| Skartace CD/DVD | ne |
| Skartovací kapacita | 17 listů / 70g papíru |
| Skartuje také: CD | karty | spony | ne | ano | ano |
| Skupina elektrozařízení | 4-8-7 |
| Stupeň utajení dle DIN 66399 | P - 5 |
| Stupeň utajení dle NBÚ | NNI 2 |
| Typ řezu | křížový řez |
| Typ řezu | mikrořez |
| Velikost odpadu po skartaci | 2 x 15 mm |
| Vstupní šířka | 260 mm |
| Záruka | 24 měsíců |
| Značka | EBA |
Produkt Skartovač EBA 2326 C 2 x 15 mm se nachází v kategorii Nezařazeno sklad P, výrobce EBA
Odkazy
EAN: 4018351113429
P/N:
Záruka [m]: 24