Komfortní skartovač pro intezivní využití. Výhodou tohoto modelu je odpadní koš o objemu 75 L. Vstupní šířka 260 mm, integrována světelná indikace zátěže stroje. SPS - patentované bezpečnostní a ochranné funkce: elektronicky řízená jistící klapka v místě vstupu, automatický zpětný chod při ucpání papírem a následné vypnutí, automatické vypnutí po naplnění odpadní nádoby, elektronická kontrola uzavření dvířek podstavy, dvoustupňové jištění motoru, úsporný režim " ZERO ENERGY " (absolutní vypnutí odběru el. energie po 30 min ve stavu Stand-by) EASY-SWITCH - vícefunkční přepínač s přehledným menu a barevnou světelnou signalizací provozu a indikací míry zátěže - automatická start/stop funkce pomocí optického senzoru - nože z tvrzené speciální oceli odolné vůči kancelářským sponkám - vysoce kvalitní dřevěná skříňka (objem 100 L) s odolným kováním a kolečky pro pojezd - mechanicky odolný snadno uchopitelný plastový odpadní koš objemu 75 L - vyrobeno v Německu
| Automatický skartovač | ne |
| Celní sazebník | 84729090 |
| Certifikováno NBÚ | ne |
| Doba nepřetržité skartace | 30 min |
| Doporučený počet uživatelů | 3 - 5 osob |
| EAN | 4018351116826 |
| Hlučnost | 68 dB |
| Hmotnost | 31.5 kg |
| Jednotka | 1 ks |
| Kapacita skartace | 18 |
| Náklady na recyklaci | 20.00 |
| Napájení | 230 V |
| Objem koše | 75 L |
| Objem koše ve skartovaném papíru | 850 listů / 80g papíru |
| Objem nádoby | 75 L |
| Počet balení v kartonu | 1 |
| Produktové číslo | 21279111 |
| Příkon | 580 W |
| Rozměry (Š x V x H) | 500mm x 870mm x 377mm |
| Skartace CD/DVD | ne |
| Skartovací kapacita | 18 listů / 70g papíru |
| Skartuje také: CD | karty | spony | ne | ano | ano |
| Skupina elektrozařízení | 4-8-7 |
| Stupeň utajení dle DIN 66399 | P - 4 |
| Stupeň utajení dle NBÚ | NNI 1 |
| Typ řezu | křížový řez |
| Velikost odpadu po skartaci | 4 x 40 mm |
| Vstupní šířka | 260 mm |
| Záruka | 24 měsíců |
| Značka | EBA |
Produkt Skartovač EBA 2127 C 4 x 40 mm se nachází v kategorii Nezařazeno sklad P, výrobce EBA
Odkazy
EAN: 4018351116826
P/N:
Záruka [m]: 24