Skartovač s komfortní obsluhou. Výkonný skartovač se vstupní šířkou 240 mm pro intenzivní využití. Nově integrována světelná indikace zátěže stroje. Kapacita skartace až 6 listů 70g/m2 papíru v řezu 0,8 x 12 mm. SPS - patentované bezpečnostní a ochranné funkce: elektronicky řízená jistící klapka v místě vstupu, automatický zpětný chod při ucpání papírem a následné vypnutí, automatické vypnutí po naplnění odpadní nádoby, elektronická kontrola uzavření dvířek podstavy, dvoustupňové jištění motoru, úsporný režim " ZERO ENERGY " (absolutní vypnutí odběru el. energie po 30 min ve stavu Stand-by). EASY-SWITCH - vícefunkční přepínač s přehledným menu a barevnou světelnou signalizací provozu a indikací míry zátěže. - automatická start/stop funkce pomocí optického senzoru - nože z tvrzené speciální oceli - vysoce kvalitní dřevěná skříňka (objem 50L) s odolným kováním a kolečky pro pojezd - mechanicky odolný snadno uchopitelný plastový odpadní koš objemu 35 L - vyrobeno v Německu
| Automatický skartovač | ne |
| Celní sazebník | 84729090 |
| Certifikováno NBÚ | ano |
| Doba nepřetržité skartace | 30 min |
| Doporučený počet uživatelů | 1 - 3 osob |
| EAN | 4018351108579 |
| Hlučnost | 68 dB |
| Hmotnost | 21 kg |
| Jednotka | 1 ks |
| Kapacita skartace | 6 |
| Mikrořez | ano |
| Náklady na recyklaci | 20.00 |
| Napájení | 230 V |
| Objem koše | 35 L |
| Objem koše ve skartovaném papíru | 1000 listů / 80g papíru |
| Objem nádoby | 35 L |
| Počet balení v kartonu | 1 |
| Produktové číslo | 16248111 |
| Příkon | 390 W |
| Rozměry (Š x V x H) | 395mm x 635mm x 291mm |
| Skartace CD/DVD | ne |
| Skartovací kapacita | 6 listů / 70g papíru |
| Skartuje také: CD | karty | spony | pouze papír |
| Skupina elektrozařízení | 4-8-7 |
| Stupeň utajení dle DIN 66399 | P - 6 |
| Stupeň utajení dle NBÚ | NNI 3 |
| Typ řezu | křížový řez |
| Typ řezu | mikrořez |
| Velikost odpadu po skartaci | 0,8 x 12 mm |
| Vstupní šířka | 240 mm |
| Záruka | 24 měsíců |
| Značka | EBA |
Produkt Skartovač EBA 1624 C 0,8 x 12 mm se nachází v kategorii Nezařazeno sklad P, výrobce EBA
Odkazy
EAN: 4018351108579
P/N:
Záruka [m]: 24