|

| Celní sazebník | 84401090 |
| Děrovací kapacita | 25 listů / 80g papíru |
| Děrovací šířka | 360 mm |
| Děrování a vazba dokumentu většího než A4 | ano |
| EAN | 4029126341992 |
| Formát | A4 |
| Hmotnost | 14.4 kg |
| Jednotka | 1 ks |
| Maximální kapacita vazby | 330 listů / 80g papíru |
| Maximální průměr hřbetu | 38 mm |
| Počet balení v kartonu | 1 |
| Počet děr na formát A4 | 23 |
| Pohon děrování | ručně |
| Produktové číslo | 27210020 |
| Rozměr děr | 3,5 x 5,5 mm |
| Rozměry (Š x V x H) | 560mm x 180mm x 330mm |
| Rozteč děr | 2/1' |
| Typ vazby | kroužková kovová 2/1' |
| Vyřaditelné děrovací nože | ano |
| Vzdálenost děr od okraje svazku | nastavitelná |
| Záruka | 24 měsíců |
| Značka | RENZ |
Produkt Vazač Renz Eco S 360 se nachází v kategorii Vazače, výrobce RENZ
Zatím žádné dotazy. Buďte první!