|


| Celní sazebník | 84401090 |
| Děrovací kapacita | 25 listů / 80g papíru |
| Děrovací šířka | 340 mm |
| EAN | 4029126511340 |
| Formát | A4 |
| Hmotnost | 21.6 kg |
| Jednotka | 1 ks |
| Maximální kapacita vazby | 500 listů / 80g papíru |
| Maximální průměr hřbetu | 51 mm |
| Náklady na recyklaci | 20.00 |
| Počet balení v kartonu | 1 |
| Počet děr na formát A4 | 21 |
| Pohon děrování | elektrický |
| Produktové číslo | 27340300 |
| Rozměr děr | 3 x 8 mm |
| Rozměry (Š x V x H) | 500mm x 350mm x 360mm |
| Rozteč děr | 9/16' |
| Skupina elektrozařízení | 4-8-7 |
| Typ vazby | kroužková plastová |
| Vyřaditelné děrovací nože | ano |
| Vzdálenost děr od okraje svazku | nastavitelná |
| Záruka | 24 měsíců |
| Značka | RENZ |
Produkt Vazač Renz Combi Comfort Plus se nachází v kategorii Vazače, výrobce RENZ
Zatím žádné dotazy. Buďte první!