Eurosupplies flipchart Basic mobil je ideálním řešením pro každou kancelář, školu nebo školící centrum. Odolný lakovaný magnetický povrch, na sucho stíratelná stopa popisovače, popisovatelná plocha 70 x 100 cm, odkládací lišta na popisovače po celé šířce flipchartu, rychlá a pohodlná výměna papíru pomocí odklápěcí lišty. Klíčové vlastnosti: odolný lakovaný magnetický povrch bílé barvy rychlá a pohodlná výměna papírových bloků díky odklápěcí liště s držákem s univerzálním uchycením listů formátu A1 nebo EURO odkládací lišta na popisovače po celé šířce flipchartu pevná a stabilní konstrukce mobilní podstavec s kolečky s aretací 2 letá záruka na výrobek, 10 letá záruka na lakovaný povrch
| EAN | 8595188015677 |
| Flipchart s výsuvnými rameny | ne |
| Hmotnost | 13 kg |
| Jednotka | 1 ks |
| Počet balení v kartonu | 1 |
| Podstava flipchartu | pojízdná s kolečky |
| Popisovatelná plocha | 70 x 100 cm |
| Povrch tabule | lak |
| Rozměry (Š x V x H) | 700mm x 1860mm x 700mm |
| Typ tabule | magnetická |
| Záruka | 24 měsíců |
| Značka | Eurosupplies |
Produkt Eurosupplies flipchart Basic mobil se nachází v kategorii Nezařazeno sklad P, výrobce Eurosupplies
Odkazy
EAN: 8595188015677
P/N:
Záruka [m]: 24