|

| Barva | bílá |
| Celní sazebník | 73262000 |
| EAN | 4029126242732 |
| Hmotnost | 1.8 kg |
| Jednotka | 20 ks balení |
| Na kolik listů | 281 - 340 listů / 80g papíru |
| Počet balení v kartonu | 10 |
| Produktové číslo | 323800023 |
| Průměr kovového hřbetu | (1 a 1/2') - 38 mm mm |
| Typ vazby | kroužková kovová 2/1' |
| Značka | RENZ |
Produkt Kovové hřbety RENZ (2/1") 38 bílé se nachází v kategorii Nezařazeno sklad P, výrobce RENZ
Zatím žádné dotazy. Buďte první!