|

| Celní sazebník | 8205598000 |
| EAN | 4716443330517 |
| Hmotnost | 0.54 kg |
| Jednotka | 1 ks |
| Kapacita výseku | 15 listů / 80g papíru |
| Počet balení v kartonu | 24 |
| Produktové číslo | 33051 |
| Rozměry (Š x V x H) | 100mm x 140mm x 80mm |
| Záruka | 24 měsíců |
| Značka | Eurosupplies |
Produkt Děrovač regulovatelný 3v1 se nachází v kategorii Nezařazeno sklad P, výrobce Eurosupplies
Zatím žádné dotazy. Buďte první!