|

| Barva | tmavě modrá |
| Celní sazebník | 73269098 |
| Délka | 900 mm |
| EAN | 8595188009874 |
| Hmotnost | 0.47 kg |
| Jednotka | 50 ks balení |
| Počet balení v kartonu | 40 |
| Šířka šňůrky | 10 mm |
| Typ uchycení | klip |
| Značka | Eurosupplies |
Produkt Šňůrka LILY s klipsem tmavě modrá se nachází v kategorii Nezařazeno sklad P, výrobce Eurosupplies
Zatím žádné dotazy. Buďte první!