|

| Celní sazebník | 82055980 |
| EAN | 4714218300581 |
| Hloubka šití | 55 mm |
| Hmotnost | 1.4 kg |
| Jednotka | 1 ks |
| Kapacita | 140 listů |
| Materiál | plast a kov |
| Maximální kapacita prošití | 140 listů / 80g papíru |
| Počet balení v kartonu | 6 |
| Pohon šití | ruční |
| Produktové číslo | 050MX |
| Sedlové šití | ne |
| Šití na plocho | ne |
| Šití sponou s obloukem | ne |
| Typ vazby | šitá vazba |
| Záruka | 24 měsíců |
| Značka | KW trio |
Produkt Sešívačka KW Trio 50MX až 140 listů se nachází v kategorii Nezařazeno sklad P, výrobce KW+trio
Zatím žádné dotazy. Buďte první!