Sešívačka KW Trio 50LH nabízí snadné a pohodlné ovládání při každodenní práci s dokumenty. Je ideální volbou pro sešívání brožur a větších objemů papíru. hloubka šití až 250 mm s maximální kapacitou sešití 200 listů papíru přední plnění zásobníku a možnost snadného odstranění zaseknuté spony disponuje přehlednou tabulkou vhodných spon a pravítkem pro použití se sponami 23/6, 23/8, 23/10, 23/13, 23/15, 23/17, 23/20, 23/23, 23/24 Díky promyšlené konstrukci a vysoké kapacitě je tato sešívačka spolehlivým pomocníkem do kanceláře i provozu. Zajišťuje efektivní práci a dlouhodobou spolehlivost .
| Celní sazebník | 82055980 |
| EAN | 4714218300666 |
| Hloubka šití | 250 mm |
| Hmotnost | 2.7 kg |
| Jednotka | 1 ks |
| Kapacita | 200 listů |
| Materiál | plast a kov |
| Maximální kapacita prošití | 200 listů / 80g papíru |
| Počet balení v kartonu | 4 |
| Pohon šití | ruční |
| Produktové číslo | 050LH |
| Rozměry (Š x V x H) | 472mm x 260mm x 110mm |
| Sedlové šití | ne |
| Šití na plocho | ne |
| Šití sponou s obloukem | ne |
| Typ vazby | šitá vazba |
| Záruka | 24 měsíců |
| Značka | KW trio |
Produkt Sešívačka KW Trio 50LH až 200 listů se nachází v kategorii Nezařazeno sklad P, výrobce KW+trio
Odkazy
EAN: 4714218300666
P/N:
Záruka [m]: 24