|

| Celní sazebník | 84729080 |
| Děrovací kapacita | 70 listů / 80g papíru |
| EAN | 4714218160901 |
| Hmotnost | 1.8 kg |
| Jednotka | 1 ks |
| Kapacita | 70 listů |
| Materiál | kov |
| Počet balení v kartonu | 36 |
| Počet děr | 2 |
| Pohon děrování | ručně |
| Produktové číslo | 09670 |
| Rozměry (Š x V x H) | 210mm x 190mm x 116mm |
| Značka | KW trio |
Produkt Děrovačka KW Trio 9670 až 70 listů se nachází v kategorii Nezařazeno sklad P, výrobce KW+trio
Zatím žádné dotazy. Buďte první!