|

| Celní sazebník | 84729080 |
| Děrovací kapacita | 30 listů / 80g papíru |
| EAN | 4714218160871 |
| Hmotnost | 1.9 kg |
| Jednotka | 1 ks |
| Kapacita | 30 listů |
| Materiál | kov/tuhý plast |
| Počet balení v kartonu | 6 |
| Počet děr | 4 |
| Produktové číslo | 09640 |
| Rozměry (Š x V x H) | 325mm x 145mm x 209mm |
| Značka | KW trio |
Produkt Děrovačka KW Trio 9640 až 30 listů se nachází v kategorii Nezařazeno sklad P, výrobce KW+trio
Zatím žádné dotazy. Buďte první!