|

| Celní sazebník | 84729080 |
| Děrovací kapacita | 100 listů / 80g papíru |
| EAN | 4714218161694 |
| Hmotnost | 1.8 kg |
| Jednotka | 1 ks |
| Kapacita | 100 listů |
| Materiál | kov |
| Počet balení v kartonu | 8 |
| Počet děr | 2 |
| Pohon děrování | ručně |
| Produktové číslo | 09380 |
| Rozměry (Š x V x H) | 276mm x 253mm x 128mm |
| Značka | KW trio |
Produkt Děrovačka KW Trio 9380 až 100 listů se nachází v kategorii Nezařazeno sklad P, výrobce KW+trio
Zatím žádné dotazy. Buďte první!