|

| Celní sazebník | 84411030 |
| Délka řezu | 455 mm |
| EAN | 4714218190724 |
| Hmotnost | 1.9 kg |
| Jednotka | 1 ks |
| Kryt nože | pevný kryt |
| Materiál | plast |
| Maximální formát | A3 |
| Maximální kapacita řezu | 10 listů / 70g papíru |
| Maximální tloušťka řezu | 1 mm |
| Počet balení v kartonu | 6 |
| Pohon řezání | ruční |
| Produktové číslo | 13039 |
| Předkreslené formáty na pracovní desce | A5-A3 |
| Přítlak stohu papíru | ručně |
| Rozměry (Š x V x H) | 698mm x 260mm x 213mm |
| Rozměry pracovní desky | 460 x 175 mm |
| Typ řezačky | pákové |
| Záruka | 24 měsíců |
| Značka | KW trio |
Produkt Řezačka KW Trio 455 soft se nachází v kategorii Řezačky papíru, výrobce KW+trio
Zatím žádné dotazy. Buďte první!