|

| Celní sazebník | 84411070 |
| Délka řezu | 450 mm |
| EAN | 4714218190618 |
| Hmotnost | 1.5 kg |
| Jednotka | 1 ks |
| Maximální formát | A3 |
| Maximální kapacita řezu | 10 listů / 70g papíru |
| Maximální tloušťka řezu | 1 mm |
| Počet balení v kartonu | 6 |
| Produktové číslo | 13033 |
| Předkreslené formáty na pracovní desce | A5-A3 |
| Přítlak stohu papíru | automaticky |
| Rozměry (Š x V x H) | 580mm x 69mm x 196mm |
| Rozměry pracovní desky | 458 x 158 mm |
| Typ řezačky | kolečkové |
| Záruka | 24 měsíců |
| Značka | KW trio |
Produkt Řezačka KW Trio eco 450 se nachází v kategorii Řezačky papíru, výrobce KW+trio
Zatím žádné dotazy. Buďte první!