|

| Celní sazebník | 84411070 |
| Délka řezu | 448 mm |
| EAN | 4714218190267 |
| Hmotnost | 5 kg |
| Jednotka | 1 ks |
| Kryt nože | pevný kryt |
| Maximální formát | A3 |
| Maximální kapacita řezu | 20 listů / 70g papíru |
| Odměřovací doraz | vlevo od místa řezu |
| Počet balení v kartonu | 2 |
| Pohon řezání | ruční |
| Produktové číslo | 13025 |
| Předkreslené formáty na pracovní desce | A6-A3 |
| Přítlak stohu papíru | ručně |
| Rozměry (Š x V x H) | 360mm x 445mm x 535mm |
| Rozměry pracovní desky | 330x480 mm |
| Typ řezačky | pákové |
| Záruka | 24 měsíců |
| Značka | KW trio |
Produkt Řezačka KW Trio 448 Office se nachází v kategorii Řezačky papíru, výrobce KW+trio
Zatím žádné dotazy. Buďte první!