|

| Celní sazebník | 84411070 |
| Délka řezu | 343 mm |
| EAN | 4714218190571 |
| Hmotnost | 1.9 kg |
| Jednotka | 1 ks |
| Kryt nože | pevný kryt |
| Materiál | plast |
| Maximální formát | A4 |
| Maximální kapacita řezu | 10 listů / 70g papíru |
| Odměřovací doraz | vlevo od místa řezu |
| Počet balení v kartonu | 4 |
| Pohon řezání | ruční |
| Produktové číslo | 13400 |
| Předkreslené formáty na pracovní desce | A6-A4 |
| Přítlak stohu papíru | ručně |
| Rozměry (Š x V x H) | 346mm x 375mm x 545mm |
| Rozměry pracovní desky | 473x337 mm |
| Typ řezačky | pákové |
| Záruka | 24 měsíců |
| Značka | KW trio |
Produkt Řezačka KW Trio 333 se nachází v kategorii Řezačky papíru, výrobce KW+trio
Zatím žádné dotazy. Buďte první!