|

| Celní sazebník | 84401030 |
| EAN | 4714218085068 |
| Elektrické | ano |
| Hloubka šití | 35 mm |
| Hmotnost | 0.8 kg |
| Jednotka | 1 ks |
| Kapacita | 25 listů |
| Maximální kapacita prošití | 25 listů / 80g papíru |
| Náklady na recyklaci | 4.00 |
| Počet balení v kartonu | 12 |
| Pohon šití | elektrický |
| Produktové číslo | 05990 |
| Rozměry (Š x V x H) | 90mm x 125mm x 235mm |
| Sedlové šití | ne |
| Skupina elektrozařízení | 6-3-2 |
| Šití na plocho | ne |
| Šití sponou s obloukem | ne |
| Záruka | 24 měsíců |
| Značka | KW trio |
Produkt Elektrická sešívačka KW Trio 5990 se nachází v kategorii Nezařazeno sklad P, výrobce KW+trio
Zatím žádné dotazy. Buďte první!