|

| Celní sazebník | 84729070 |
| Doba náběhu do pracovního stavu | 3 min |
| Doporučené zatížení | vysoké |
| EAN | 8595188015554 |
| Formát | A3 |
| Hmotnost | 15.1 kg |
| Jednotka | 1 ks |
| Laminace za studena | ano |
| Laminovací rychlost | 105 cm/min |
| Laminovací šířka | 330 mm |
| Max. tloušťka folie | 250 mic |
| Maximální formát | A3 |
| Maximální tloušťka dokumentu | 1,5 mm |
| Maximální tloušťka laminovací fólie | 250 mic |
| Náklady na recyklaci | 20.00 |
| Napájení | 230 V |
| Počet balení v kartonu | 2 |
| Počet laminovacích válců | 6 |
| Produktové číslo | GMPPHOTOPRO33 |
| Regulace rychlosti | ano |
| Regulace teploty | ano |
| Rozměry (Š x V x H) | 295mm x 140mm x 580mm |
| Skupina elektrozařízení | 4-8-7 |
| Typ laminátoru | stolní |
| Záruka | 24 měsíců |
| Značka | Eurosupplies |
| Zpětný chod | ano |
Produkt Laminátor BiO 330 se nachází v kategorii Laminátory, výrobce Eurosupplies
Zatím žádné dotazy. Buďte první!