|
PříslušenstvíKancelářská technikaLaminovací fólieEUROSUPPLIESLaminovací film na roli 75 mic 1040 mm x 150 m matný 3"
| Celní sazebník | 39219090 |
| Délka návinu | 150 m |
| Druh materiálu | polyesterový film |
| EAN | 8595188066853 |
| Hmotnost | 5.9 kg |
| Jednotka | 1 ks |
| Laminovací šířka | 1040 mm |
| Počet balení v kartonu | 2 |
| Průměr dutinky filmu | 75 mm |
| Šířka laminovacího filmu | 1040 mm |
| Tloušťka | 75 mic |
| Typ laminovacího filmu | matný |
| Značka | Eurosupplies |
Produkt Laminovací film na roli 75 mic 1040 mm x 150 m matný 3" se nachází v kategorii Laminovací fólie, výrobce Eurosupplies
Zatím žádné dotazy. Buďte první!