|
PříslušenstvíKancelářská technikaLaminovací fólieEUROSUPPLIESLaminovací film DigiStick na roli 38 mic 317 mm x 500 m lesklý 3"
| Celní sazebník | 39219010 |
| Délka návinu | 500 m |
| Druh materiálu | polypropylenový film |
| EAN | 8595188015790 |
| Hmotnost | 5.8 kg |
| Jednotka | 1 ks |
| Laminovací šířka | 317 mm |
| Počet balení v kartonu | 2 |
| Průměr dutinky filmu | 75 mm |
| Šířka laminovacího filmu | 317 mm |
| Tloušťka | 38 mic |
| Typ laminovacího filmu | lesklý |
| Značka | Eurosupplies |
Produkt Laminovací film DigiStick na roli 38 mic 317 mm x 500 m lesklý 3" se nachází v kategorii Laminovací fólie, výrobce Eurosupplies
Zatím žádné dotazy. Buďte první!