|
PříslušenstvíKancelářská technikaLaminovací fólieEUROSUPPLIESLaminovací film na roli 35 mic 317 mm x 200 m matný soft touch digi 3"
| Celní sazebník | 39219010 |
| Délka návinu | 200 m |
| Druh materiálu | polypropylenový film |
| EAN | 8595188066792 |
| Hmotnost | 2.8 kg |
| Jednotka | 1 ks |
| Laminovací šířka | 317 mm |
| Počet balení v kartonu | 1 |
| Průměr dutinky filmu | 75 mm |
| Šířka laminovacího filmu | 317 mm |
| Tloušťka | 35 mic |
| Typ laminovacího filmu | matný soft touch |
| Značka | Eurosupplies |
Produkt Laminovací film na roli 35 mic 317 mm x 200 m matný soft touch digi 3" se nachází v kategorii Laminovací fólie, výrobce Eurosupplies
Zatím žádné dotazy. Buďte první!