Univerzální zakulacovač rohů a děrovač s kapacitou řezu až 100 listů 80g papíru. Standardně vybaven řezným nástrojem s poloměrem zaoblení R 6 mm + 6ks náhradních modrých podložek. Možno doplnit dalším příslušenstvím zaoblení R 3,5 mm, R 10 mm, Vysekávací nůž kulatý D 6,0 mm, Vysekávací nůž půlkulatý D 21 mm na kalendářové háčky například pro výsek půlkulatého otvoru na kalendářové háčky.
| Celní sazebník | 8205598000 |
| EAN | 4716443211441 |
| Hmotnost | 2.3 kg |
| Jednotka | 1 ks |
| Kapacita výseku | 100 listů / 80g papíru |
| Počet balení v kartonu | 6 |
| Produktové číslo | 21144 |
| Rozměry (Š x V x H) | 227mm x 140mm x 147mm |
| Záruka | 24 měsíců |
| Značka | Eurosupplies |
Produkt Zaoblovač rohů Diamond se nachází v kategorii Nezařazeno sklad P, výrobce Eurosupplies
Odkazy
EAN: 4716443211441
P/N:
Záruka [m]: 24