|

| Celní sazebník | 84418000 |
| EAN | 8595188066228 |
| Funkce stroje | rýhování |
| Hmotnost | 13.5 kg |
| Jednotka | 1 ks |
| Maximální gramáž papíru při rýhování | 400 g / m2 |
| Nastavení pozic operací | ručně |
| Počet balení v kartonu | 1 |
| Pohon nástroje | ruční |
| Pracovní šířka | 435 mm |
| Produktové číslo | 54411127 |
| Rozměry (Š x V x H) | 505mm x 95mm x 505mm |
| Volitelná šířka rýhy | 0,8 / 1,0 / 1,5 / 1,8 mm |
| Záruka | 24 měsíců |
| Značka | CYKLOS |
Produkt Rýhovací stroj KSL 435 se nachází v kategorii Nezařazeno sklad P, výrobce CYKLOS
Zatím žádné dotazy. Buďte první!