Rýhovací a perforovací stroj GPM 320 je ideální pro zpracování papíru až do formátu SRA3 (320x450cm). Precizní rýhování a perforace probíhá pomocí nástrojové lišty. Pomocí excentrické páky lze snadno rýhovat papír až do gramáže 400 g/m2 a perforovat až do 250 g/m2. Lze rýhovat i laminovaný povrch. Úhlově nastavitelný boční příložník s mincovými dorazy umožňuje přesné nastavení pozic archu. Základní charakteristika - tři šířky rýhy, snadná změna šířky rýhy - úhlově nastavitelný boční příložník - postranní dorazová kolečka pro snadnou a rychlou změnu polohy papíru - ergonomická ovládací páka - celokovová konstrukce - hmotnost papíru při zpracování: 80 až 400 g/m2 (rýhování) 80 až 250 g/m2 (perforace) - maximální vzdálenosti rýhy od dorazu: 280 mm
| Celní sazebník | 84418000 |
| EAN | 8595188066204 |
| Funkce stroje | rýhování a perforování |
| Hmotnost | 10.9 kg |
| Jednotka | 1 ks |
| Maximální gramáž papíru při perforování | 250 g / m2 |
| Maximální gramáž papíru při rýhování | 400 g / m2 |
| Nastavení pozic operací | ručně |
| Počet balení v kartonu | 1 |
| Pohon nástroje | ruční |
| Pracovní šířka | 320 mm |
| Produktové číslo | 57811442 |
| Rozměry (Š x V x H) | 470mm x 360mm x 370mm |
| Typ podání archů do stroje | ručně |
| Volitelná šířka rýhy | 0,8 / 1,1 / 1,5 mm |
| Záruka | 24 měsíců |
| Značka | CYKLOS |
Produkt Rýhovací a perforovací stroj GPM 320 se nachází v kategorii Nezařazeno sklad P, výrobce CYKLOS
Odkazy
EAN: 8595188066204
P/N:
Záruka [m]: 24