|

| Celní sazebník | 84418000 |
| EAN | 8595188066198 |
| Funkce stroje | rýhování a perforování |
| Hmotnost | 11.5 kg |
| Jednotka | 1 ks |
| Maximální gramáž papíru při perforování | 250 g / m2 |
| Maximální gramáž papíru při rýhování | 400 g / m2 |
| Nastavení pozic operací | ručně |
| Počet balení v kartonu | 1 |
| Pohon nástroje | ruční |
| Pracovní šířka | 315 mm |
| Produktové číslo | 54411152 |
| Rozměry (Š x V x H) | 500mm x 95mm x 380mm |
| Typ podání archů do stroje | ručně |
| Volitelná šířka rýhy | 1,2 / 1,8 mm |
| Záruka | 24 měsíců |
| Značka | CYKLOS |
Produkt Rýhovací a perforovací stroj GPM 315 se nachází v kategorii Nezařazeno sklad P, výrobce CYKLOS
Zatím žádné dotazy. Buďte první!